Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék műtét után két hét...

Fitymafék műtét után két hét elteltével aktus közben húzódik?

Figyelt kérdés

Sziasztok két hete volt fitymafék műtétet

em nos én 13 nap után kipróbáltam de hogy mondjam ha teljesen "benyomom" barátnőmnek akkor nagyon nagyon feszűl és fáj. No ez a probléma tapasztalatok szerinte elmúlik vagy esetleg metélni kellesz mi a vélemény tapasztalat ?! Komolyan kérdem.


2015. jún. 25. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Ha normálisan megműtöttek akkor a teljes gyógyulás után nem lesz mi húzódjon .
2015. jún. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát normálisan műtöttek meg de ez az hogy ha teljesen merev állapotban van akkor nagyon húzódik. ha teljesen hátrahúznám.
2015. jún. 25. 10:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Még friis a dolog,azért huzodhat. Ne erőltesd annyira még
2015. jún. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de be is van repedva ugyanugy mikor volt anno fitymafékem... tehát ugyanúgy berepett most is...
2015. jún. 25. 17:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért mert legalább 6 hetet kell várni.Meg utó kezezelned kell otthon.Komolyan,nem bírod ki ezt a kis időt sem amíg teljesen felépűlsz?!Ha ennyit ér a farkad hogy kínozd akkor vágd le.
2015. jún. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De most ezzel elrontottam ezt az egészet ? Vagy most csak húzódik a gyógyulási idő ??
2015. jún. 26. 10:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom,menj vissza a dokihoz,ő majd megmondja.
2015. jún. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De gáz! Nem bírta kivárni a türelmi időt, hogy idő előtt dugásra használta és most megszívta! Vajon miért mondanak vajon az orvosok 4 hetet, hogy addig tessék magadat türtőztetni? Talán viccből? Mert ez a helyzet most nagyon ciki rád nézve, kérdező!
2015. jún. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!