Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Előfordulhat hogy ez miatt...

Előfordulhat hogy ez miatt vagyok ilyen férfiatlan? 23/F

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban nagyon megütöttem az egyik herémet, és attól félek, hogy a hormontermelése alul működik.Ezt abból merem következtetni, hogy két testvérem van, egy öcsém és egy bátyám mind a ketten magasabbak, szőrösebbek mint én és a hangjuk is sokkal mélyebb.
2015. júl. 1. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Majdnem minden férfival elöfordul, hogy megüti a heréjét, de ez semmiben nem befolyásolja a nemi fejlödését.


2. Ahhoz, hogy sérülés miatt ne legyen megfelelö hormonszint, az kellene, hogy mindkét here elhaljon, viszont az más problémákat is okozott volna idöközben.


3. Egy családon belül sem egyforma genetikát örökölnek a gyerekek, és könnyen lehet, hogy te a család egyik ágára ütöttél, a testvéreid meg a másikra.


4. Ha az a gyanud, hogy nincs rendben a hormontermelésed, akkor menj el orvoshoz, ott meg tudják vizsgálni, illetve különféle tesztekkel megmérni, hogy van-e valami eltérés a normálhoz képest.

2015. júl. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nagyon könnyű megméretni a hormonszintet. ha az állami doki nem akarja (ami nagyon könnyen előfordulhat sajnos), akkor magánlaborban megcsinálják. én mondjuk női hormont nézettem, az összeset, és asszem 11 ezer forint volt.
2015. júl. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák,sok esetben még a testvérek is nagyon elütnek egymástól .Ennek here megűtéséhez semmi köze .

(esetleg a postás )XD

2015. júl. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!