Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Felnőtt, érett gondolkodású...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt, érett gondolkodású nők vagy fiatalabb lányok milyen a férfias, illetve férfiatlan férfi számotokra?

Figyelt kérdés
2015. jún. 2. 02:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom értelmezni ezeket a kifejezéseket.
2015. jún. 2. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Férfiatlan: nyegle, siránkozó, hárító, mentegetőző, megbízhatatlan, felelőtlen, füllentős, nagyotmondó, dorbézoló, hőbörgő, önfényező, panaszkodó, döntésképtelen, lusta, motiválatlan, hisztis, akaszkodó, élősködő, pletykás.


Van még rengeteg kiábrándító tulajdonság (egoizmus, alpáriság, sovinizmus) de azok nem csak férfiban kiábrándítóak.


A férfias számomra nagyjából az ellentét: megbízható, hűséges, elkötelezett, felelős, őszinte, higgadt, empatikus, motivált, kitartó, pozitív, családcentrikus, segítőkész, határozott, diplomatikus, megoldásorientált, tájékozott, érdeklődő, nyitott a világra, van legalább 1-2 dolog (munka,hobbi), amiben tehetséges.

2015. jún. 2. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%

utolsó, gratulálok, felsoroltad az összes létező rossz tulajdonságot (mint féfiatlant) majd az összes jót(mint férfiast) kicsit sem fekete fehér ahogy látod a dolgokat.

sem az egyik, sem a másik kategóriába tartazó ember nem létezik.

a valóság nem a csipkerózsika meséje, ahol vannaek a jó tulajdonságokkal rendelkező hercegek, meg a rossz tulajdonságokkal rendelkező gonosz mostohák.

arról nem is beszélve, hogy számos számodra férfias tulajdonság kizárja egymást.

Neked vagy nincs párod, vagy csúnyán koppanni fogsz :)

Ennél egyébként sokkal egyszerűbb a válasz. amiről minden nő hazudni szokott persze. Az első pillanatban eldől, hogy férfiasnak számítasz e egy nő számára , vagy sem. A következő számít: Fizukum, ruhatár (férfiasan nézel ki, visszafogott, ám elegáns az öltözködésed), Ez az elsődleges, már ha első találkozásról van szó, ami a tulajdonságokat illeti, szintén nem bonyolult, rendelkezned azokkal a tulajdonságokkal, amik a sikeresség látszatát keltik. Magabiztosság, kezdeményezőkészség. Ha mindezekhez valódi eredmény is társul, akkor ezzel együtt birtokolhatod az összes rossz tulajdonságot, mégis férfias maradsz egy nő szemében.

Mint ahogy a valóságban láthatod is, a csinos, válogatási helyzetben lévő nők nem a diplomatikus józsival élnek.

azok a nők, akik kevésbé vannak válogatási helyzetben, (lsd utolsó) szintén nem a diplomatikus józsira izgulnak, viszont nekik csak ő jut. Vagy még ő sem.

2015. jún. 2. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Kedves 3#-as, kérlek magyarázd már meg a férfiasnál mely tulajdonságok zárják ki egymást, mert hiába van érettségim, ami jelzi, hogy megy az értőolvasás én egyszerűen nem jövök rá. Plusz a felháborodásod se értem. A férfias egy pozitív felhangú jelző, a férfiatlan negatív, ennek megfelelően tartoznak hozzá belső tulajdonságok. Te rá mentél a külső tulajdonságokra.


Illetve egy hipotetikus kérdéssel állunk szemben. Én egyetértek 2# válaszoló felsorolásával, de hozzáfűzném, hogy a férfias férfinek nem kell az összes létező felsorolt tulajdonsággal rendelkeznie, szerintem a felsoroló se úgy értette, viszont tény, hogy a férfiatlannál az összes kizáró egy normális értelmes nőnél. Ne menjünk abba bele, hogy vannak hülye nők. Plusz lehet, hogy tetszik első benyomásra egy pasi, de ha egy bunkó barom, akkor nem fogok vele párkapcsolatban maradni és együtt élni, csak azért, mert csinos a pofija és jó a segge. De tény, vannak ilyen nők. Ahogy vannak olyan férfiak is, akik csak azért vannak együtt üresfejű libákkal, mert jól néznek ki. Zsák a foltját tipikus esete.


Most sorolhatnám, hogy a barátom, aki számomra az álompasi a férfias tulajdonságoknak soroltból sokkal rendelkezik, de mivel ember, ezért vannak rossz tulajdonságai is, mint lustaság, ha beteg akkor hisztis gyerekké változik, gyakran hagyja szerteszét a cuccait, utál takarítani, stb. De egyik férfiatlan tulajdonságnak titulált jellemvonása sincs.


A külső megítélés meg elég szubjektív. Például nekem nagyon nem tetszenek a mai piperkőc pasik, más csajoknak meg attól nedves a bugyija. Vagy én jobban kedvelem a széles vállakat kis pocakkal, mások meg a kigyúrt pasikért sikítoznak és így tovább. Az anyáskodó csajoknak bejönnek a félénk kisfiú imidzsű pasik, én a frászt kapom tőlük így igen, nekem fontos a magabiztosság, de ez nem egyenlő a rámenősséggel.


Tehát tartom a véleményem, hogy jellemvonásokban a 2#-es válasza tökéletes kiinduló pont.

2015. jún. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Én ezt a ruhatár dolgot nem értem. A párom határozottan férfias egyéniség, ő melegítőben, vagy farmerben és pólóban jár a legszívesebben. Akkor most a farmer, a póló és a melegítő férfias?

Na mindegy.

Nekem egy férfias férfi stabilitást, erőt sugároz, céltudatos, megbízható, határozott, kiáll magáért és a családjáért, felelősségteljes, talpraesett.

A férfiatlan vonások: nyafogó, panaszkodó, gyávácska, tehetetlen, élhetetlen, nárcisztikus, túl harsány, döntésképtelen.

2015. jún. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"tetszik első benyomásra egy pasi, de ha egy bunkó barom, akkor nem fogok vele párkapcsolatban MARADNI(!)"

remélem, ezzel együtt már világos, amit írtam, minden más a "részetekről " önigazoló kamu.

Harmadrészt pedig mindíg háromszor gyököt kell vonni a nő mondandójából, ha az aktuális pasijáról beszél. Nyilván a diplomatikus Józsival élsz, aki a férfiasság mintapéldánya. Öröm boldogság, ezért is lesed a gyakorikérdések párkapcsolati forumát.

Egyébként nagyrészt egyetértünk ha férfiasan POZITÍVan tekintek az irományodra.

Ha neked nem fontos, hogy a pasid ne mackónadrágban jelenjen meg nyilvános helyeken, akkor erős a gyanúm, hogy nem állítasz igazat

2015. jún. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
arról nem is beszélve, hogy lesír rólad, hogy a te párod nem tulajdonságaiban, hanem fizikai szempotból férfias. Mint ahogy írtam is, ezen kívül elég kevés más lényeges kritérium van. Amiket ti itt nyekeregtek, az önigazolás klasszikus esetei. (bár hajlok arra hogy 2 esetében kislányos ábránd)
2015. jún. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

no és mik a "nőietlen" vonások? Ugye 2 es felsorolt egy raklap férfias tulajdonságot.

Mindjárt kiderül, hogy ezek alapján a nők akkor nőiesek, ha férfias tulajdonságaik vannak :D (ugye nehéz lesz a kimaradt potitiv tulajdonságokat megtalálni)

Egyébként meg ha valóban "hipotetikus" értelemű a kérdés, akkor az elsőnek van igaza. A kérdés ökörség. Emberek vannak, tulajdonságokkal, amik se nem férfiasak, se nem nőiesek.

kb ennyi

2015. jún. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

43%-os, tudom, hogy te szerelembe esel az első megfelelő megjelenésű és kiállású pasi láttán, de a nők értelmes része másképp működik. A 4-es kiegészítette a hozzászólásomat. Nagyon el vagy szállva a valódi világtól, ha te már elsőre hisztirohamot (férfiatlan tulajdonság) kaptál a felsorolásra, azt feltételezve, hogy a normális nők (hozzád hasonlóan) a szőke herceget várják fehér limuzinon. Tökéletes ember nincs, és a jó és rossz tulajdonságok aránya/minősége az, ami meghatározza, alkalmas valaki társnak, vagy nem. A párom a felsorolt belső tulajdonságok legtöbbjét birtokolja, a rosszakból pedig egyet sem, ez azonban nem azt jelenti, hogy hibátlan. A hibáit szerencsére el tudom fogadni és kompenzálni. Párkapcsolatot az ember pedig azzal kezd, akit már ismer annyira, hogy alkalmasnak talál rá, nem pedig aki ránézésre megtetszik neki. Buta és kevés önismerettel rendelkező ember választ bármit úgy, hogy csak leemel valami szépet a "polcról".

Hogy mik a nőietlen-nőies tulajdonságok? Senki sem akadályozza, hogy megoszd a gondolataidat, inkább, mint számodra ismeretlenek gondolatait próbáld "megfejteni" és belemagyarázni a saját igazadat (tudálékosság, basáskodás, dac, önsajnálat, önhittség, erőszakosság - nem túl vonzó tulajdonságok).

2015. jún. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

aham, a hisztiroham férfiatlan, tehát nőies? Nem vagyok nő egyébként. (tudom, férfiatlan vagyok)

elég világos szerintem , amit állítottam: emberi jó, és rossz tulajdonságokat soroltál fel, amikről a valóságban nem mondható el, hogy férfias, vagy nőies lenne. Ugyanis szimplán emberi tulajdonságok. Ennél fogva egy elméleti keretben az elsőnek van igaza. Valóságos szituációkban pedig nekem. Épp a 4es "szólta el" magát ezzel kapcsolatban. (ahogy ki is emeltem)

Jah, mindjárt gondoltam, hogy akivel jelenleg együttvagy, nem birtokol a felsorolt rossz tulajdonságok közül egyet sem :D Hihető. Nyilván nem fogod azt irni itt, hogy egy idióta a párod.

Komoly EQ val rendelkezhetsz, ha te abból amit írtam dact, önsajnálatot, basáskodást, pláne erőszakosságot érzel ki. Esetleg nevezheted "tudálékosságnak" , mert lényegében arról van szó, hogy rámutattam arra, hogy ökörségeket irtál. Egész egyszerüen nem életszerű.

2015. jún. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!