Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Most 16 éves vagyok és csak...

Most 16 éves vagyok és csak most derült ki hogy a péniszemen merev állapotban van egy kis szűkület. Milyen módon lehetne ezt a gondot megoldani metélés vagy műtét nélkül?

Figyelt kérdés
Hallottam arról hogy fürdéskor merev állapotban húzogatva lehet tágítani. Hogy működik ez a módszer? Hogy csináljam hogy ne érje sérülés? Mit kell ilyenkor éreznem? Kérek mindenkit hogy normális válaszokat írjon! Köszönöm előre!

#fityma #tágítás #metélés nélül
2015. júl. 6. 00:51
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
A kérdés megfogalmazásából nem lehet megérteni a problémát. Vegyél elő egy tancélos ábrát és annak segítségével az anatómiai részek pontos megnevezésével és a méretek leírásával fogalmazd újra.
2015. júl. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugy hogy fürdéskor vizes lesz,igy jobban csuszik,és huzogatni kell.
2015. júl. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát.


Egyrészt mekkora szűkületről beszélünk? Mennyire megy hátra mereven? Tényleg szűkület-e, vagy túlságosan feszül a fitymafék?


Amúgy meg azt kell érezned, hogy nem fáj -- akármit csinálsz, nem szabad fájjon. Feszülhet és érezheted, hogy húzódik, de ne fájjon maga a tágítás. A fitymafék és a makk mögé beakadás elleni védelem jegyében inkább azt mondom, nyújtsd ki a fitymát előre, mintsem hátrafele feszítsd.

2015. júl. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha merev állapotban is feléig azért le tudod a fitymád a makkról húzni akkor érdemes a meleg vízes fityma tornáztatást kipróbálni,de kitartás kell hozzá.


Beleülsz a kádba,picit vársz hogy átpuhuljon a tested a meleg víztől,5-8 percet csak ücsörögsz,aztán a fitymád elkezded hátrahúzkodni,és mivel nálad szintén csak mereven van bibi,így amikor merev a péniszed akkor is amennyire tudod,tehát nem erőszakosan,erőltetve hátra húzkodod a fitymád.


Ha szerencsés vagy pár hét,1 hónap alatt már javulást tapasztalhatsz,tehát pl könnyebben tudod hátrahúzni a fitymád mereven is és nem feszül annyira.


Ha viszont nincs javulás urologushoz kell menned.És körülmetélni csak nagyon durva szükületnél kell,tehát ezt el tudod kerülni,ha mégis műtétre lenne szükséged.Ha mégis ezt javasolná az orvos,mert nem használna a fityma tágítás akkor mond meg neki ezt mindenképpen szeretnéd elkerülni,legyen szíves a többi módszeről mesélni,szeretnéd ha a fitymád megmaradna.

2015. júl. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm!
2015. júl. 12. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!