Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A zsebben hordott telefon...

A zsebben hordott telefon tényleg káros az egészségre?

Figyelt kérdés
Egyszer fizika óra elején az utolsó pillanatban tettem el a telefont a zsebembe és a tanár észre vette és figyelmeztetett hogy ne oda rakjam, mert ha ki van kapcsolva, akkor is sugároz mert a szolgáltatók jeleket küldenek a telefonnak hogy tudják hogy hol van és ezek a jelek sugárzások amik károsak a spermákra és kiölik őket. Ez tényleg igaz? Vagy ezt csak azért mondta mert technofób? Vagyis nem szereti a modern eszközöket.

2015. júl. 15. 10:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igaz. De ezek a jelek nem olyan erősek, hogy kárt okozzanak az emberi szervezetben.
2015. júl. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten biztos igaz.
2015. júl. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, igaz. Nézz utána az elektroszmognak és többet megtudhatsz.
2015. júl. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Hülyeség, kb a férfiak 90%-a a zsebében hordja a telefont, már rég kiderült volna, ha tömegesen meddővé váltak volna. Mint mikor kitalálták, hogy a telefonálás agyrákot okoz, aztán kisült, hogy igen, ha napi 24 órában nem tudom hányszáz évig a fülénél tartja az ember, akkor.
2015. júl. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Valami hasonlót már én is olvastam.Olyan videót is láttam ,hogy 2 telefon közé helyezett tojás rövid időn belül meg is fő .
2015. júl. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Olyat is mesélt hogy a szolgáltatók felbérelnek tudósokat hogy csináljanak kisérleteket és hamisítsák meg az eredményeket. Mindezt természetesen korrupcióval
2015. júl. 15. 19:16
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor húzzad magad után láncon.
2015. júl. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez olyan dolog, hogy mindig van egy dolog, amit kipécéznek, és megpróbálnak lejáratni. Ilyen volt régebben a mikró, ilyen a tojás, vagy pl. a tejről is hallani ilyeneket.
2015. júl. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem bizonyított, az emberek meg szeretik az összeesküvésleméleteket
2015. júl. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom hogy annyira káros lenne nyáron többször van olyan nálam van szabad időmben is, van olyan is hogy közvetlen közel van a nemi szervemhez, pl otthon kint vagyok az udvaron akár csak egy boxer alsóba vagy fürdő shortomban vagyok ezeknek nincs zsebe hogy akár zsebre rakjam, ezért is mondom nekem közvetlen közel szokodt lenni a telefon a nemi szerverhez mivel ilyenkor ha az alsó gatya vagy a fürdő sort akkor be rakom a gatyába a telefonom oda.
2021. okt. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!