Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszemen a bőröm alatt...

A péniszemen a bőröm alatt két kis duzzanat/csomó van mit tegyek? Csak merev állapotban tapinthatók.

Figyelt kérdés

A makk alatt vannak 1,5 centivel kb. Gombostűfej méretűek. Nem fájnak, nem viszketnek nem is zavarnak nagyon de már ott vannak lassan fél éve és annyira nem esztétikus. Nem biztos hogy duzzanat lehet hogy inkább valami csomó.

Láttam hogy másoknak is van az interneten, de mindenki csak azt kapta hogy menjen orvoshoz.Én viszont el is mentem de mivel a nagy szőrös dokira nem állt fel, így nem is jöttek elő az meg elküldött hogy nem lát semmit. Ez egy paradoxon, csak abban bízhatok hogy valaki itt tudja mi ez :/



2015. júl. 17. 02:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Ilyenek másoknak is vannak .
2015. júl. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!