Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez a pénisz görbület még...

Ez a pénisz görbület még elfogadható? Kell-e beavatkozás? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]


Próbáltam a kép erejéig a maximális merevedést elérni magamnak, bár még lehetett volna egy parányit merevebb is, akkor talán picit feljebb állja. Sosem voltam nővel, szóval lehet nem is tudom milyen az igazi merev állapotom. Szerintetek ezzel még lehet nemi életet élni?



2015. júl. 17. 15:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. júl. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Miért számít ez? Amúgy már benne vagyok a 20-as éveimben.
2015. júl. 17. 15:20
 3/16 anonim ***** válasza:

Simán! :)

A hüvely egyébként egy nagyon-nagyon rugalmas valami, lehet a csajodnak éppen ott lesz a G-pontja, ahova neked pont görbül. ;-)

2015. júl. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát feltételezem a kutyapózzal meg hasonlókkal tudnám igazán a csúcsra juttatni ha már a G pontról van szó.
2015. júl. 17. 15:25
 5/16 anonim ***** válasza:
elég csúnya
2015. júl. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ártana a mütét, de ha nem fog majd zavarni szexuális életedben (amikor nővel leszel már), akkor ne tégy vele semmit.
2015. júl. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hogy is mondjam. Mikor teljes merevedésem van, ami kicsit ritkább eset már így egymagam esetében, akkor érzem mikor megmarkolom, hogy nem görbül befelé, szóval áll mint a kő, ezért gondolom hogy ma már a hüvelyben van, akkor az alapból tartást ad neki. Őszintén szólva nem tudom, amiket láttam képeken, hogy műtétre szorul, az az enyémnél jóval súlyosabb, kb. derékszögben hajlik.
2015. júl. 17. 15:46
 8/16 A kérdező kommentje:
*hogy ha már
2015. júl. 17. 15:47
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha kőkeményen nem ilyen akkor én nem aggodnék.szex elott alatt ugyis nagyobb a merevedés mintha magadnak csinalnad.ha kiverni ki tudod szexelhetsz is
2015. júl. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
WoW én élvezném, ha a pasimnak ennyire görbe lenne :) és ezt teljes őszinteségből mondom :)
2015. júl. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!