Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez a pénisz görbület még...

Ez a pénisz görbület még elfogadható? Kell-e beavatkozás? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]


Próbáltam a kép erejéig a maximális merevedést elérni magamnak, bár még lehetett volna egy parányit merevebb is, akkor talán picit feljebb állja. Sosem voltam nővel, szóval lehet nem is tudom milyen az igazi merev állapotom. Szerintetek ezzel még lehet nemi életet élni?



2015. júl. 17. 15:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A műtét veszélyes. Így is funkcionál. Sőt különleges és van, akinek szexi. Hagynám ilyennek.
2015. júl. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mellesleg a méretedre is büszke lehetsz :D hidd el semmi baj nincs vele :) a nők szeretik az ilyet
2015. júl. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt mütenni.
2015. júl. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, kicsit megnyugodtam. :) Olvastam valahol egyszer egy történetet, hogy egy férj önkielégítést végzett volna egy vázával, de az szerencsétlen módon úgy tört el, hogy a péniszét is kettévágta részlegesen. Egy orvos megműtötte, összevarrta, de görbe maradt. Majd a férj felesége írt a dokinak egy köszönő levelet, miszerint nagyon hálás, hogy ilyen görbén varrta össze, azóta sokkal jobban "sikálja" ott belül. :)
2015. júl. 17. 19:43
 15/16 anonim ***** válasza:

Én meg annak örülök ,hogy te sem érzed emmiatt kisebbnek .

Nem ezen múlnak a sex dolgok .

2015. júl. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha nem fáj nincs gond.
2015. júl. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!