Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Csak rövid fitymafék, vagy...

Csak rövid fitymafék, vagy szűkület is? Műtét és az arra való várakozási idő tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy már nincs fitymaszűkületem, mivel a fitymát mereven is a makk alá tudom húzni, viszont a fék nem nagyon engedi tovább, és maszturbálás után sajog egy kicsit. Maszturbálásnál nem görbül lefelé, ilyenkor a makk alatt kicsit "felgyűlik a bőr", mivel tovább nem is nagyon akartam húzni. Ezzel semmiképpen se kezdjek bele szexuális életbe? Holnap megyek el először urológushoz, ha műtétre kerülne sor, arra nagyjából mennyit kell várnom? Minden normális választ köszönök! 18f
2015. júl. 19. 23:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd, mert berepedezhet a fitymafék. Erős együttlét során viszont van, kinek átszakad, és megoldódik problémája. Tapasztalatom nincs a műtéttel kapcsolatban.
2015. júl. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már csak a féked rövid.viszont szexnél gondot okozhat. Sajnos erre csak a műtét a megoldás
2015. júl. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem műtették meg ilyet. Valami normális orvost keress és alternatívákat. Ha azt egyszer lenyisszantyák után már nem lesz többé ott.
2015. júl. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A rövidféket nem le, hanem átvágják. Néhány perces beavatkozás.
2015. júl. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Féked rövid,át kellene a fitymaféket vágni(urológushoz kell menned)arra ügyelj csak a féked távolítsák el.
2015. júl. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!