Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Most már nincs értelme várni?...

Most már nincs értelme várni? Fél életem ráment, hogy 1 cm-t is nőjek.

Figyelt kérdés

14 évesen mikor elballagtam 169/170 cm voltam. Úgy gondoltam, hogy biztos azért átlag leszek és fogok nöni még.

16 évesen már beláttam, hogy én nem fogok.

Most 28 éves, szűzként is 169/170 cm vagyok.

Vártam, hogy férfivá válljak, de hiába...


Most már nicns értelme a várakozásnak ?


2015. júl. 23. 16:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Nőni már nem fogsz, de attól még férfi vagy. :)
2015. júl. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Az a gondod,hogy 170 cm magas vagy? Vagy mással is gondod van? Izomzat,arc?
2015. júl. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

M?

Most már marad ez a magasság.Csüggedésre semmi okod,hisz sokam vannak olyanok akik 160 at is alig érték el .

Gondot akkor jelentene,ha hivatásuk a nemzeti őrezredhez akartál volna menni.Ott kizáró ok az alacsony termet.

A férfivé válás az nem ezen múlik.A nemi szervek mérete ,és a működése a lényeg .

2015. júl. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért vagy szűz, mert 170 cm a magasságod...

Nem fogsz nőni, de attól még élhetnéd az életed!


Férjem 173 cm, én 162, 10 éve boldogok vagyunk, van egy 2 éves fiunk. Harmincas éveink elején járunk.

Ne várj, mert nem csak a fél, hanem az egész életed elmúlik a semmivel!!!

2015. júl. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Én még taln ennyi sem voltam fénykoromban, de semmi gondom nem volt és nincs is vele és látható másoknak sem. Most már 70 vagyok és nyilván alacsonyabb is 1-2 cm-rel, de se család, se egyéb tekintetben nem éreztem hátrányát. Mellesleg, alamikor vagy 30-40 éve) azt olvastam valahol, hogy a nyújtópad (gerincnyújtó "denevér"pad) rendszeres napi több órás használata esetén több cm-rel is növelhető a testmagasság, a csigolyák közti porckorongok magasságának megtartása miatt.
2015. júl. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

A férjem tetőtől talpig férfi, több nővel is volt előttem dolga, soha nem volt neki gond a csajozással, pedig képzeld el, hogy alacsonyabb, mint te!:) 168 cm magas.:)

Nem azért vagy szűz, mert alacsonyabb vagy, hanem mert nem vagy eléggé magabiztos, határozott, semmi önbizalmad nincs, inkább csak sajnáltatod magad, minthogy végre túllépj azon, hogy a magasság csak is genetikai dolog, amit nem tudsz befolyásolni, azzal kell megelégedni, ami van, még ha nem is látott el bőkezűen vele az élet, de attól még lehetsz férfias! Mert az csak a hozzáálláson, a gondolkodásmódon, a stíluson, magán az emberen múlik. És nem a magasságán!

2015. júl. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

3-as


14 cm a pénisz. Ez is változatlan maradt 14 éves korom óta...

2015. júl. 23. 16:34
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Tudni szeretnéd? A férjemnek meg 13cm. Semmi probléma nincs vele.....
2015. júl. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

A nyújtópad nem erre van kitalálva .Sérült gerinc helyrehozatalára,gyógyulás elősegítésére alkalmazzák gyógyterápiában .

A méreted sem változik .de az meg így is normálisnak mondható .

2015. júl. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Már nem fogsz nőni,de nem is ez a férfiasság alapja.
2015. júl. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!