Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet, hogy fitymaszükületem...

Lehet, hogy fitymaszükületem van? Ha igen mit tegyek?

Figyelt kérdés

15f


Kb 1éve vettem észre, hogy ha izgalmi állapotban vagyok akkor nemtudom teljesen hátrahúzni a bört. Ha meg az elöbb húzom hátra a bört mielött merevedésem lenne akkor látszik, hogy a fityma nem olyan rugalmas és ahol a fityma hátra van húzba ott összeszorítsa a péniszemet...


Ez már fitymaszükület? Ha igen akkor nem muszály körülmetélés? Én nagyon nemakarom körülmetéltetni magam.

Esetleg van rá valamilyen kenöcs?


2010. márc. 6. 10:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
ha még sokáig olvasom ezt az oldalt, lassan én is elhiszem, hogy fitymaszűkületem van, pedig lány vagyok:))))))))) Ezen az oldalon divat lett ez a betegség, naponta kb. száz ember ír ide, akinek saját maga szerint az van, ebből kb. 2-3nak lehet valójában.
2010. márc. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem súlyos helyesírásundoritiszed van:)
2010. márc. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
figyi ez nemcsak kitaláció szóval neharagudj de nemtudok nevetni azon amit mondtál -.-
2010. márc. 6. 11:11
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Akkor meg miért itt kérdezgetsz látatlanban, miért nem mész el orvoshoz?
2010. márc. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
És nem mondtam, hogy nevess, csak azt hogy mostanában divat lett betegségeket kitalálni és itt pl. ez a betegség terjed fertőzésszerűen:)))))
2010. márc. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

de mostmár a kérdésemre is válaszolhatnátok, köszi

máskülömben meg hova írjam ha itt már virtuálisan is terjed?

2010. márc. 6. 11:20
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Válaszolok a kérdésedre, bár már megtettem: ha szerinted tényleg ez a bajod, akkor MNEJ ORVOSHOZ! Ne kenegesd semmivel, amit a szomszéd meg a haver mond vagy itt olvasol, hanem mutasd meg egy orvosnak és ha TÉNYLEG ez a bajod, akkor ő megmondja mit kell tenni. Körülmetélésnek nulla az esélye, de a gyógymódot egy orvos sem tudná megmondani vizsgálat nélkül, csak leírás alapján. Aki 5 sor alapján azt mondja, hogy műtét kell vagy nem kell műtét, annak ne hidd el, majd vizsgálat után az orvos megmondja.
2010. márc. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Am csak teljes izgalmi állapotban nemtudom felhúzni a makkot. Ha félig vagyok csak izgalmi állapotban akkoris vissza tudom húzi bár nehézkesebben és mikor nemvagyok izgalmi állapotban akkor simán megy.
2010. márc. 6. 11:28
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hali!


Ha nem tudod teljesen hátrahúzni a bőrt, és azt modnod, szorít akkor két dolgot tudok elképzelni a leírtak alapján.

1.) Fitymaszűkület

2.) Fitymafékprobléma (nem tudom, ezt csak te láthatod.)

Zömmel azok szenvednek ettől, akiknek összebojtosodott a fitymájuk vége, ami túlér a makk végén.


Abban némiképpen egyetértek, az előző hozzászólóval, hogy nagyon sok fiatalt súlyt ez a dilemma, és nem csodálkoznék rajta, hogyha te is emiatt szoronganál. Azonban az előző oldalakon jómagam is számos helyen hozzászóltam a témához, mindössze végig kéne lapozni az előző körülmetélés ill. fitymaszűkület témaköröket érintő topikokat, vagy használni a keresőt e témakörön belül. (Ezzel persze nem azt akarom mondani, hogy körül kéne metéltetned magad, mindössze azt, hogy e témakörben is gyakran esik szó erről.) Érdemes utánanézni.


Kedves Kérdező!

Személyre szabott problémákban továbbra is szívesen segítek (neked is). Azonban előbb nézz utána az alternatíváknak az előző topikokban, és ha ennek ellenére még mindig kérdésed van, amelyre a válasz nem derül ki azokból (ne csak egy oldalt nézz meg), akkor várlak viszontés megválaszolom a kérdéseidet, akár itt, akár nem itt. Okés? :-)



Egyébként szerintem nem kell téged körülmetélni... ennyiből ezt szűröm le, teszem azt hozzá, hogy látatlanban mindenkinek nehéz reprezentatív választ adni.


Üdv: EE

2010. márc. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne itt kezeltesd magad, mert csak mégjhobban bepánikoltatnak a nagyokosok. Vagy menj el orvoshoz vagy aki nem megy orvoshoz, annak nincs emmi baja, csak vinnyog.
2010. márc. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!