Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Barátomnak fitymafek szakadasa...

Barátomnak fitymafek szakadasa van!?

Figyelt kérdés

Mar egy jo ideje egyutt vagyunk de tegnap mikor lefekudtunk volna egassal mondta h neki ez van egy par hete...

Aztan a szexre kerult a sor feltunk hogy fajni fog neki meg minden... Es az elejen mondta h picit fajt de utana mikor mar en is naggggyon nedves lettem mar nem fajt.

De igy analozni se lehet ugye?

Mit tudnank csinalni ezzel?



2015. júl. 29. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Menjen orvoshoz.

Szerintem addig most hanyagoljátok az együttlétet, amíg nem látta orvos, nem hiszem, hogy jót tesz neki.

2015. júl. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Orvos,és leműteni
2015. júl. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%

A rövid féket csak leműteni szabad,mert az nem gumi ,hogy átvágás után nyuladni tudjon .vannak orvosok akik csak átvágják,mert nekik ez az egyszerübb .Nem egy ilyenről olvastam már ,és nem oldódott meg a probléma .

Akiknél normálisan csinálják ,ott van 5-6 varrat is .

2015. júl. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tisztelettel kérdem,hogy ki,hogyan és miért cenzúrázta azaz törölte a válaszomat???
2015. júl. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!