Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ilyenkor kell valamit fizetni?

Ilyenkor kell valamit fizetni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, steril, 1 herével. Akit érdekelnek a részletek privátban írjon. Manapság észrevettem, hogy valami nincsen rendben a péniszemmel, szerintem rövid a fitymafékem és szűkületem is van. Ha a mellett döntenék, hogy megműtettem és esetleg még egy műherét is "kapnék", ilyenkor mikor se TB-re nem tudják megcsinálni, mert ugye még nincsen saját keresetem se, akkor ilyenkor ki kell fizetni mindent, vagy 18 év alatt még nem? Esetleg, ha még a nyáron meg szeretném műtettni, az iskolakezdésre begyógyulnak a sebek??

2015. júl. 23. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
HA a helyi korházban lesz a műtét akkor ingyenes lesz a TB vel
2015. júl. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát helyi kórházban semmiképp sem, Szegeden szeretném. De TB-re csak akkor tudják, ha bejelentett munkahelyem van havi keresettel, nem?
2015. júl. 23. 21:36
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Nem,ha van TB kártyád akkor ingyenes.
2015. júl. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg lehet ingyen csináltatni,de mivel fiatalkorú vagy szülőnek hozzá kell járulnia,1 here is tud elég spermát termelni,így 1 herével is lehet gyereket nemzeni.Ha nem túl durva a fitymaszűkületed akkor a metélést kerüld el,több lehetőséged is van.De fitymaszűkületi műtêt 4-6 hét gyógyulási időt vesz igénybe.Meg lehet probálni az egyszerre történő műtéteket.Urológushoz kell elmenni!és megbeszélni hogyan lehetne megvalósítani.
2015. júl. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!