Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ti mennyire vagytok szégyenlős...

Ti mennyire vagytok szégyenlősek, uszodában, orvosnál, barátok előtt lemertek vetkőzni teljesen meztelenre?

Figyelt kérdés
2015. aug. 2. 21:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
49%
Nőként megjegyzem, hogy engem nagyon zavar a férjem otthoni meztelenkedése, hogy pucéran alszik pl., nekem kiábrándító és sokszor elmegy a kedvem a szextől, ami amúgy pedig lenne, ha legalább egy gatya vagy trikó lenne rajta, amitől érdekesebbé válhatna, de ez a folytonos magamutogatás, hogy arra ébredek, hogy mellettem ott lenzedezik a felálló izéje akkor is amikor alszik, nagyon lehangoló. Persze nem beszélek neki erről, mert nem tudom hogy hozzam szóba. De pasik, erre legalább figyeljetek már oda.
2015. aug. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

#11-es hozzászólónak: Lehet, hogy ez neked nem tetszik, de ha a férjed előtt zavarban vagy, hogyan hozd szóba, és csak ezért nem mersz vele erről beszélni, akkor mit vársz te a férjedtől? Ő ezt szerinted magától honnan tudhatná?

Egy valódi férfinak márpedig a meztelenkedés a természetes abban a szférában, amelyben jól érzi magát. (Otthon, bizalmas közeg...) Feltéve, ha másokat nem zavar ezzel. Más nőt ez ugyanúgy nem zavar, mint ahogy most már megjelentek itt a fórumon is szégyenlősség miatt prűdebb felfogású fiúk is, akiket viszont nagyon. A meztelenkedés nem magamutogatás, hanem egyfajta komfortérzet a férfinál, hogy van olyan hely, ahol, valamint személy aki előtt nem kell úgy viselkednie, mint máshol, ahol ezeket megkövetelt, ahol vagy aki előtt egy leereszthet. Ez elsősroban erről szól.


Ha bajod van a férjeddel és nem szólsz neki (tökmindegy, miért) akkor az szerinted csak a férjed hibája? Mert itt te panaszkodsz nekünk arról, hogy meg kell tűrnöd ezt az állapotot tőle, miközben senki nem tiltja, hogy beszélj vele erről. A "hogyan" nem lényeg. A "mi" a fontos. A szégyenlősséged és a zavarban léted meg olyan akadályok, amiket magadnak kell leküzdened! Ha erre te képtelen vagy, akkor nem hiszem, hogy indokolt az, hogy panaszkodsz. Ha meg szex közben tudod irányítani a férjedet, mit hogyan, merre csináljon, akkor ennek sem kéne gondot okoznia, hogy megértesd vele, hogy izgalmasabbnak látnád őt is, ha nem mindig pucér lenne! (Már,ha nálatok egy aktus nem néma csendben történik...)


Elsősorban itthon én is szeretek meztelenkedni, leengedni. Hol máshol tehetném ezt meg?

Orvosnál evidens, uszodában, barátok előtt meg szerintem ez természetes, ha körülnézek, és olyan a közeg, hogy azzal nem zavarok senkit, vagy ha ezt nem tudom egyértelműen, akkor megkérdezem a barátaimat, hogy őket zavarja-e!? (Ahogy ha valaki mondjuk dohányzik, mielőtt rágyújtana, körbenéz, és körbekérdez, hogy zavar-e valakit, ha ő rágyújt, és ha igen, megállja, vagy olyan helyre megy, ahogy a cigi füstje senkit sem zavar, figyelembe véve a légmozgást is.)

2015. aug. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

simán levetkőzök bárhol :)

15/f

2015. aug. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Barom szégyenlős vagyok (inkább is voltam már). Van egy igaz barátom, akinek ezt előadtam nem túl régen (télen). Baromi sokat tud segíteni, egy nem szégyenlős, és már annyira nem vagyok az.
2015. aug. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szégyenlős levetkőzni..
2015. aug. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Bárki előtt szívesen levetkőzöm, ha tudom, hogy őket nem zavarja.
2015. aug. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Akárki előtt nem vetkőzöm le,boxerban mászkálás az más téma,meg más a haver és más a barát is.Meg van kik azok a barátok.


Helyzettől függ minden,tehát uszoda,tábor a természetes ha zuhanyzóba beállsz nincs ruha.De ilyen helyeken aki szégyenlősebb az is meg tudja oldani.


De orvos az más kérdés,ha gond van az öcsivel vagy csak nêzzen rá urológus előtt előveszem,más orvosnak ehhez köze nincs☺.

2015. aug. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Otthoni meztelenkedésről annyit hogy nem mindenki szeret meztelenül mászkálni,sőt!


A boxerban császkálás a jellemzőbb szerintem.Egy ismerősöm se császkál pucéron,lehet azért mert nem 2-en élnek(valaki mêg otthon szülőkkel vagy már van kis gyerek )Tini korban meg eleve nem szeretik még azt sem ha rájuk nyitogata mutter ha öltözik ,fürdik.Nem is normális ha mutti le tudja figyelni,lát mindent,más persze ha kopog is gyorsan valamiért be kell mennie a fürdőszobába amikorfoglalt.


Meg a család tág fogalom ha már van gyerek aki iskolás korú akkor már nem illendő pucéron előtte császkálni,főleg ha kis csaj.☺


Az olyan lenne mintha anyuka meg a mellêt tenné ki a kis srávpca előtt.☺.


De ahol ketten vannak,vagy a gyetek kicsi,tuti nem járkál be a gyeredk a hálószobába ott oké.Azért arra is figyelni kell mást ne zavarjanak,de ezt meg kell beszélni.

2015. aug. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Képes lennék levetkőzni bárhol, főleg ebben a genyó melegben.
2015. aug. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Nem vagyok szégyenlős, többször is levetkőztem már mások előtt, engemet sohasem zavar, ha meglátnak meztelenül.
2015. aug. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!