Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék műtét mennyire fáj...

Fitymafék műtét mennyire fáj vagy kilehet birni?

Figyelt kérdés
Ügye merevedési állapotban makkaljáig letudom huzni a bőrt de után feszül de én már tudom hogy fitymafék mert utánanéztem. És írták hogy műtét a legjobb.De félek elmenni eltudjátok nekem mesélni hogy milyen vag aki át esettrajta kis biztatás képp:)

2015. aug. 4. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Érzéstelenítik injekciókkal, az nem kellemes, de a műtét egyáltalán nem fáj. Utána aznap kellemetlen, majd merevedéskor az még kb. egy-másfél hétig. Kibírható, és a várt hozadék miatt abszolút megéri a "szenvedés".
2015. aug. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És a lézeres műtétnél hogy van? Úgy hallottam azzal pár pillanatos beavatkozás és gyorsabban is gyógyul. Ez mennyire igaz?
2015. aug. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen az nem fáj az mondják de messze van ahol én lakok hogy elmenjek oda annyit utazni helyileg persze meg csak műtét van de félek:/
2015. aug. 4. 12:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne felj,tul leszel rajta
2015. aug. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Már többfélét irak,én is leirom azt,amit nekem írtak erről azok a fiuk ,akik ezen már túl vannak .Kort nem írtál,azért itt kezdem.

14 év alatt altatásban van .Ez több vizsgálatot is igénel előtte .Ha helyi érzéstelenités van ,akkor a megadott időpontra kell a kórházban megjelenni .Az injekció sem fájdalmas,az 1-3 mp kellemetlen.A következő tűszúrást már nem is érzed .Aztán ezt követőleg a műtétből sem érzel semmit.Ha netán fájdalmat érzel ,szólni kell .A jó doki az egészet szépen leműti,mert olyat is olvastam ,hogy csak árvágta ,és nem oldódott meg a probléma .A szakszerűen elvégzettbe mindig van 5-6 varrat is .Műtét után vagy bekötik ,de lehet hogy a doki vissza húzza a bőrt rá .

Otthon már másnap lehet zuhanyozni is .Kamilla teában napi 3 x 10 percet legalább áztatni.Neogranormn kenőccsel kenegetni.Általában ezt ajánlják a dokik.Az 5 nap után már kezdenek a varratok is kihullni .10 napon már gyógyultnak is mondható.A doki megmondja mikor kell kontrollra vissza menni .

Nem kell hasra esni a lézeres műtétnél . Itt is van érzéstelenités .A fék le van égetve,az erek is beégetbe .

Nincs vérzés,nincs varrat,csak kemény fizetés .SZTK ban ezt nem nagyon végzik ,csak magán klinikákon .

Mindenki a műtéttől fél ,pedig csak otthon jönnek a kellemetlen érzések .Az éjszakai alvást nagyon eltudja rontani .

2015. aug. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!