Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Furcsa helyzetűek és fájnak a...

Furcsa helyzetűek és fájnak a heréim mit tegyek?

Figyelt kérdés

egy ket hete egyik este azt vettem eszre h faj a jobb herem, fel van huzodva es feszul. ket nap mulva elmentem urologushoz, megultrahangoztak megfogdostak es azt mondtak h a nagyobb betegsegek ki vannak zarva. adtak cataflamot es hazakuldtek. nehany nap mulva enyhult aztan szinte teljesen elmult. ezalatt az ido alatt nem elegitettem ki magam egyszer sem, aztan amikor ugy ereztem h mar rendben megint elkezdtem. nagyon furcsa erzes volt utana pedig elkezdtek megint fajni, furcsa feszult poziciokat felvenni, de par nap alatt elmult. megprobaltam megegyszer es megint ugyanez. tapintasra nincs rajtuk dudor, az orvos is azt mondta h jo a keringes bennuk. mitol lehet ez? en ugy tudom az az egeszseges ha az ember rendszeresen kielegit, most akkor ez a par alkalom sok vagy keves? inkabb pihentessem vagy majd jobb lrsz ha minel tobbrt hasznalom? sehogy sem kenyelmes ulni nagyon kellemetlen erzes:/

17/F


2015. aug. 10. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Jobb lenne mennél többet masztiznál ,és nem feszülnének a mellékheréid .
2015. aug. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sportolj többet, végezz kimerítőbb fizikai tevékenységet, ami igénybe veszi a test teljes izomzatát.
2015. aug. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Focizz. Es sokat verd
2015. aug. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha minden rendben a herékkel és az orvos jól meg vizsgálta akkor lehet mozgásszervi probléma is. Akár egy gerincferdülés is okozhat.
2015. aug. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!