Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy nagyon furcsa dolog...

Egy nagyon furcsa dolog történt velem, mintha teljes erőből tökön rúgtak volna. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Még régebben történt, de a mai napig foglalkoztat. Szóval az volt, hogy a barátnőm az ölemben ült de vagy 1 órán át. Nem is volt semmi gond, elindultam a buszmegállóba, felszálltam a buszra, akkor kezdtem valamit érezni a heréimnél. Aztán mikor hazaértem a földön fetrengtem olyan rohadtul fájtak, mintha teljes erőből tökön rúgtak volna :D


De ezt nem értem, ha rajtuk ült volna azt éreztem volna, és nem x idő múlva egyszer csak. Ez mi a fene lehetett? oO



2015. máj. 11. 01:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ált a farkad amíg a csaj az öledbe ült?
2015. máj. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha hirtelen keletkező nagyon éles és nagyon erőteljes fájdalom van az herecsavarodás és ha 6 órán belül nem műtik meg akkor ágyő here.
2015. máj. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát hogy mi volt akkor azokra én már nem emlékszem. Lehet, nem tudom :D 1-2 óra után elmúlt amúgy
2015. máj. 11. 23:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Vőlegénybetegség?
2015. máj. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
így utánanézve lehet hogy ez volt a baj :D Köszi a tippet :D
2015. máj. 13. 02:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!