Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rettenetesen izzadok, jobban,...

Rettenetesen izzadok, jobban, mint eddig. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Eddig is elég izzadékony tipus voltam, de mióta az egyetemi életnek köszönhetően felcsusszant pár kiló, rettenetes, hogy mennyire tudok izzadni. A barátaimnál ezt nem veszem észre, tegnap például kimentünk focizni, 1 óra után megálltam egy helyben és 1 perc múlva szinte egy kissebb tócsa volt alattam.. ez normális?
2015. aug. 12. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerinted? 38 fokban? Persze, hogy normális! (Örülj neki, hogy jól működik a szervezeted, jól adja le a hőt :-) )

Még aki nem szedett fel pár kilót, azon is látom, hogy patakokban folyik róla a víz. Férfi, nő egyaránt...

2015. aug. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rólam is ömlik a viz hetek óta, mióta ilyen meleg van, pedig nem vagyok túlsúlyos és nem is focizok, elég ha kimegyek az utcára.


Amúgy ha nemcsak kánikulában izzadsz ennyire, akkor ajánlott kivizsgáltatni magad, hogy nincs-e valamilyen szervi baj, pl hízás nem ártott-e a szívednek, vérnyomásod rendben van-e, pajzsmirigy, stb.

2015. aug. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyyen melegben igen.
2015. aug. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ebben én most semmi meglepőt nem látok .
2015. aug. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!