Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan lehet a legrövidebb...

Hogyan lehet a legrövidebb idő alatt zuhanyozni?

Figyelt kérdés
Nekem min negyedóra kell ahhoz, hogy mindent rendesen megmossak és tisztának érezzem magam, pedig sokszor ennek 5 perc alatt meg kéne történnie. Hogyan csinálják, akik 5 perc alatt túl vannak rajta?

2015. aug. 16. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Ez jó kérdés,én is szeretek alaposan lemosakodni és ehhez nekek is idő kell.
2015. aug. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom beáll a zuhany alá,a felsőtestét megszappanozza,meg a tök ét megmossa és neki ennyiből áll az egész.
2015. aug. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2015. aug. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez azt bizonyítja ,hogy nem voltál katona .1 percig levereted magad,de ez még sok idő is .Lehet időt takaritani

2 perc szappanozás.Folyékony szappant,tusfürdőt csak kenni kell .1 perc,megint levereted magad.A maradék 1 perc meg elég a törölközésre .

Ha nem a bányából jöttél fel.akkor elég ez az idő naponta .

2015. aug. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
És gondolom nem piszkos munkát végzel, hanem átlagosat, max izzadt vagy, azt pedig le lehet mosni 5-6 perc alatt is, a megfelelő mosdószerrel átmosom magam, és lemosom akkor ha nem is 5 de 7 perc körül végzek.
2015. aug. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy ugye ok, hogy betusfürdőzöm magam, de miután a seggem is beszappanoztam, kezet mosok és aztán mosom le a tökömről és a többi helyről a tusfürdőt. Fölösleges kezet mosni?
2015. aug. 16. 21:43
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A gyors mozgástól még a víz is lever .
2015. aug. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

Beállok a kádba, megnyitom a csapot, odahúzom a zuhanyfejet a vállaimhoz, végig folyatom a vizet a hátamon, aztán persze mindenhol. Ez csak pár másodperc. Aztán jön a tusfürdő, amit értelemszerűen felviszek mindenhova, ez kb fél perc. Utána pedig minden habot lemosok magamról. Ez a leghosszabb, van vagy 1 perc.

Így én azt nem bírom felfogni, emberek hogy bírnak sokáig zuhanyozni.

Nyilván hajatmosni, vagy rendesen fürdeni (egy kád vízben) nekem is időigényes, de zuhanyozni egyszerűen nem tudok sokáig.

2015. aug. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A jo munkához idő kell. Csináld csak ahogy eddig is.
2015. aug. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
bemegyek a zuhany alá, bevizezem magam, elzárom a vizet, kenek sampont a fejemre, szappant minden máshová, vízzel leöblítem magam, megy a balzsam a hajamra, újabb öblítés és kész
2015. aug. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!