Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ezek után is körül kellene...

Ezek után is körül kellene metélni?

Figyelt kérdés
Egy hónapja meglátogattam az orvosom,mert a fitymaszűkületem már zavart a wécézésben is.Azt mondta nagyon sújos,és körül kell metélni,én viszont nem mentem bele.Olvasgattam a melegvizes tornáról,és bejött(eddig).Ma már a nulláról kezdve le tudom húzni a fitymámat a makkom háromnegyedéig,és már a fitymafékem is szabad(melegvíz-fürdő nélkül is,erektált-nyugodt állapotban egyaránt).Tisztítani is tudom.Ezek után még mindig szükséges a körülmetélés? Előre is köszönöm a válaszokat ! 15F

2015. aug. 17. 20:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha eléred, hogy simán mozgatni tudod, akkor nem szükséges. Csak arra vigyázz, ne legyél durva, mert ha felsérted, letapadhat.
2015. aug. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értem a mozgatást, hogy a teljes makk alá le tudod húzni.
2015. aug. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nem vagyok durva,nincs vele semmi probléma,óvatosan csinálom...amit észrevettem,hogy teljesen más így maszturbálni,lehet az is segít ? mármint hogy mostmár majdnem letudom húzni a fitymám a makkról ?
2015. aug. 17. 21:14
 4/13 anonim ***** válasza:
Persze hogy segít.
2015. aug. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat :) Csak mert teljesen más érzés így.Eddig nem is tudtam hogy néz ki a makkom.A gyerekorvosom 10 éves koromban azt mondta hogy normális,majd elmúlik (a fitymaszűküket). -_-''
2015. aug. 17. 21:19
 6/13 anonim ***** válasza:
Gondolom azért majd jó hosszú marad a fityma....
2015. aug. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
Segit igen
2015. aug. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Még valamit kérdeznék! Az normális ha mondjuk két napig nem fürdök (ritka,de megtörténhet),akkor egy-két ilyen fehér pötty van a makkomon ha hátrahúzom a fitymámat ? Lemosom és eltűnik.Ez normális vagy valami betegség ?
2015. aug. 18. 19:11
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem, nem normális, hogy két napig nem mosod meg...

A smegma ül ki rá, no para. Ha gomba lenne, akkor simán nem tudnád lemosni, csak ledörzsölni, és érzékeny, piros lenne a helye.

2015. aug. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sátrazni voltunk,a természet lágy ölén két napig nem volt lehetőségem mosakodni,sajnálom.Én is rosszul éreztem magamat,egy nap kétszer tusolok.Akkor vettem sézre ezt a dolgot.Könnyen lejött,nem volt piros a helye,vízsugár levitte.
2015. aug. 18. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!