Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ezek után is körül kellene...

Ezek után is körül kellene metélni?

Figyelt kérdés
Egy hónapja meglátogattam az orvosom,mert a fitymaszűkületem már zavart a wécézésben is.Azt mondta nagyon sújos,és körül kell metélni,én viszont nem mentem bele.Olvasgattam a melegvizes tornáról,és bejött(eddig).Ma már a nulláról kezdve le tudom húzni a fitymámat a makkom háromnegyedéig,és már a fitymafékem is szabad(melegvíz-fürdő nélkül is,erektált-nyugodt állapotban egyaránt).Tisztítani is tudom.Ezek után még mindig szükséges a körülmetélés? Előre is köszönöm a válaszokat ! 15F

2015. aug. 17. 20:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
23%

Nem kell metélni,ha gondolod folytasd a fityma tornáztatást vagy ismét keress fel egy másik urológust és mutasd meg neki(ha a metélést javasolná,ne menj bele)és lehet hogy szteroidos krémet ír fel neked.ha


Ha ernyedt és merev állapotban a makk mögé tudodna fitymád majd húzni az lesz tökéletes.


Szmegmát mindenki szervezete termel(lányoké is),kamaszkorban még erősebben,ezért is fürdünk.


Legközelebb ha nem kesz mód fürdeni nedves intim törlőkendőt vegyél és azzal le tudod tisztítani a makkod.

2015. aug. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
55%

A fitymádnak lankadtan és mereven is könnyedén, teljesen hátra kellene mennie! Ha nem bízol az orvosod szakvéleményében, nézesd meg másik urológussal is!

A "házi megoldásokkal" pedig vigyázz, mert könnyen sérüléseket okozhatsz magadnak! Berepedhet a fitymád, ahogy nemrég egy másik fiú is írta egy kérdésben, aki szintén az itt olvasottakkal próbálkozott.

2015. aug. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
46%

Gratulálok az eddigi sikerhez, csak így tovább :)

Érdemes megmutatni a dokinak, hogy helló, ezt értem el, hátha mond egyebet (pl. hogy tessék, itt egy szteroidos kenőcs, ezzel kend nyújtás előtt).

2015. aug. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!