Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan aki alvás...

Van itt olyan aki alvás közben arra ébred, hogy nem tud nyelni, fullad és ezt követi a pánik érzése?

Figyelt kérdés
Nekem mostanában ilyen problémáim vannak és szeretném tudni, hogy más mit tesz ilyenkor. 2,5 éve hagytam abba a rivotil szedését azóta nem szedek gyógyszert esetleg néha gyógynövényest és vitaminokat.Nem szeretnék orvoshoz menni,mit ajánlotok.

2013. dec. 29. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam hanyatt fekvésnél fordult elő ilyen. Évek óta ritkán előjön. Nagyon meg lehet ijedni tőle, de ha tudatosítod magadban, hogy nincs semmi baj, akkor egy idő után elmarad a pánik.
2013. dec. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Volt és van, de nem a gyógyszerek (nem is szedek), hanem a stressz miatt...sajnos...
2013. dec. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a levelet és hozzászólásokat.Természetesen tisztában vagyok,hogy milyen stressz okozza ezt.Az sajnos nem orvosolható legalábbis nehezen.Amíg nem oldom meg addig is jó lenne valami hasznos ötlet.Megtudom győzni magam,de éjjel ez sok időbe kerül és a pihenés kárára megy.
2013. dec. 29. 20:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem amikor pajzsmirigy gyulladásom volt, akkor volt ilyen tünetem. Amikor meggyógyult, ez is elmúlt.
2014. jan. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Gondoltam erre is,de tünetek alapján nem hinném, hogy ez lenne a problémám.

Sok problémám van amit nehezen vagy nem tudom megoldani.Másnak is van csak valószínűleg érzékenyebb vagyok.Hajlamos vagyok tetézni a mások problémáinak megoldásával.Azt szoktam megkapni, hogy "ne akarjak már mindenkinek jót".

2014. jan. 1. 18:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyelni tudtam, de fulladtam...bár az teljesen más volt, hisz asztmám van egészen pici korom óta. Nem nőttem ki...

Na mindegy, szerintem többre mész azzal, (bármennyire nem szeretnéd), hogy orvoshoz mész. A házi orvosod megfelel, ő megmondja mit kell tenned, fordulj-e másik orvoshoz, vagy valami. Hidd el, többre mész, mint hogy itt tippelgetünk.

2014. jan. 5. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!