Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Olyan fizikai munkát csinálok,...

Olyan fizikai munkát csinálok, hogy 4 és fél óráig nem tudok inni, viszont vesekövem van, és most előjött pár tünet, elég ha előtte teleiszom magam?

Figyelt kérdés

Azt szoktam, hogy egész nap meló előtt annyi vizet meg teákat magamba nyomok amennyit tudok, és meló előtt 2 és fél órával már nem iszok, mivel nem akarok behugyozni


Vagy ez nem jó? Az a baj, hogy nincs más megoldás :\


Véres, barnás vizelet, és van, hogy nem is annyi amennyinek lennie kéne, hanem kevesebb, pl meló után normál esetben kellett volna sokat hugyoznom, de alig jött, este megiszok vagy 5 pohár vizet


Reggelre megint nem sok jön :\

Volt már ilyen, szóval nem vagyok beparázva, de azért elég szar..pénteken megyek dokihoz, akkora van időpontom



2015. aug. 19. 09:51
 1/8 A kérdező kommentje:
de ha napközbe iszom magam tele akkor 2-3 óra után úgy beindul, hogy fél óránként kell járkálnom, akkor egészséges színűnek látszik
2015. aug. 19. 09:56
 2/8 anonim ***** válasza:

az egészséged többet ér, aki vesebeteg, ne kockáztasson.

Konkrétan, mi az a munka, ahol nem lehet pisálni?????

Vadászpilóta vagy vagy hossteskislány?

2015. aug. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mégis milyen munka ez?
2015. aug. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

takarítok egy áruházban, jóó végülis lehet, de akkor is annyira be van osztva az időm


de ha ennyire veszélyes, akkor nem szórakozok


mert ha 3 és fél liter folyadékot megiszok, 8-10 óra alatt az nem elég?

2015. aug. 19. 10:13
 5/8 A kérdező kommentje:
nem otthon tanulok, és el kell tartanom magam, röviden
2015. aug. 19. 10:14
 6/8 A kérdező kommentje:

az a gond, hogy egész nyáron volt hogy nem ittam 4 óráig és úgy dolgoztam erős napsütésben, mivel azt gondoltam nem lesz gond, de most úgy látszik nem kellett volna feleslegesen szenvedni, ha ez az eredménye


de ez a néhai kegyetlen erős vizelési inger az életem része már kiskorom óta, főleg ha hideg van

2015. aug. 19. 10:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Jó lesz ha befejezed ezt az ivási módot.

Véres vizelet miatt meg azonnal orvoshoz mennék .A veséiddel játszol .Majd leállnak és akkor lesz időd mindenre .

2015. aug. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

engem ugyanúgy sokk-ként ért még 2 éve, de akkor kiderült, hogy vesekő, és most abban a hitben vagyok, hogy újra visszajött, mivel elég sok szaron stresszeltem magam az utóbbi időben + a nemivás órákig


péntekig muszáj várnom..vagy hazudnom kellett volna, és azt mondani, hogy életveszély?


Azt mondtam a nővérnek telefonban, hogy más színűt vizelek, erre kicsit meghökkent, azt mondta, hogy beszéljek egy dokival, és ennyi :O

2015. aug. 20. 01:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!