Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valami baj van a szívemmel?

Valami baj van a szívemmel?

Figyelt kérdés

Már múltkor is volt ilyen kellemetlen érzés (fájdalom?) a szívem felett, a mellemben, fájt a bal kezem. Tegnap este megint ezt éreztem, gondoltam pánikrohamra, mert elmúlt. Viszont amióta felkeltem van ez a kellemetlen érzés a mellkas felett vagy a mellkasban, kicsit fáj a kezem, álmos vagyok (keveset alszok) és belül száraz a szám, és rossz az érzés benne. Illetve bal oldalt a nyakam is fura érzést kelt.


Éjjel felkeltem, hirtelen a szívemhez kaptam, mert egész este ez után kutattam, és azt éreztem, hogy nem megy, persze ment, csak nyugalmi állapot miatt alig érezhettem+szinte aludtam közben... Megint kerestem utána, hogy mi lehet ez, de elnyomott az álom a kedvenc zenémre. Ha azt hallgatom, kevésbé, vagy nem is érzem...


Keveset iszok és eszek. Nem érzem azt, hogy kellene. Nagy baj lehet?


F/16



2015. aug. 19. 12:17
 1/2 A kérdező kommentje:
illetve eléggé be tudok magamnak beszélni dolgokat, szerintem hipochonder vagyok.
2015. aug. 19. 12:37
 2/2 anonim ***** válasza:

Menj el a házi orvoshoz ,és ott meséld el a tüneteket .

A sok tünetből valamit csak kihámoz .

2015. aug. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!