Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet furcsa szaga a...

Mitől lehet furcsa szaga a péniszemnek?

Figyelt kérdés

1 hete körülbelül elkezdett nagyon viszketni a péniszem, pár óra elteltével megvizsgáltam és ilyen piros foltok voltak a makkomon, ez pár napon belül enyhült (már el is múlt) de az ezt követő 2-3 napban pattanásszerű picike (3db) pötty volt a fitymám peremén ahogy lehúztam egymástol 3-4 milliméterre kb. Már ez is elmúlt, viszont most a makkom alatt kicsit ilyen enyhén nyálkásos érzést érzek és furcsa kellemetlen szaga van. Ez mitől lehet? Elmúlik?

18/F



2015. aug. 22. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Kanszag. :D Nem viccből írom, nekem is szokott érdekes szaga lenni, pedig igényes vagyok, és naponta kétszer zuhanyzom, reggel-este, és a fityma alatt is megmosom alaposan. :DD 20/F
2015. aug. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
fertőzés, el fog múlni, ha kezelteted, urológia, andrológia, bőrgyógyászat, vagy std centrum ezek valamelyikére kell elmenned!
2015. aug. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Nemi életet élsz? Lehet gombás fertőzés. Urológus orvoshoz kell fordulni! Mielőbbi gyógyulást!
2015. aug. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Ha eddig nem volt ilyen, akkor biztosan elkaptál valami fertőzést.

Mindenképpen kezeltesd, mert magától nem múlik el, akkor sem, ha a pöttyök már nem látszanak, aztán össze-vissza fertőzitek egymást a barátnőddel.

Ha nincs párod, akkor is lehet fertőzés, akár attól is, hogy nyilvános wc-ben megfogod a kilincset, aztán a péniszedet.

2015. aug. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen. Van egy lány akivel összejöttem, és az első "aktus" után jöttek igazából ezek a tünetek.
2015. aug. 22. 15:45
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
A lányt küldd el nőgyógyászhoz, rád meg vár az urológia.
2015. aug. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
most már tudod, miért kell gumit húzni....
2015. aug. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
Fertőzésnek latszik.
2015. aug. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!