Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rajottem hogy fitymaszukuletem...

Rajottem hogy fitymaszukuletem van ha a prniszem merev allapotban van. Hogy szoljak anyaeknak?

Figyelt kérdés
Szoval en is elertem azt a kort, hogy elkezdjek maszturbalni,akivel nem is lenne gond ha nem lenne fitymaszukuletem. Verpeniszem ami ha merev lesz akkor nem tudom csak felig hatrahuzni a bort. Anyaeknak nem merem elmondani mert nincs olyan kapcsolatunk. Nagy gond lenne ha 17-18 eves koromig varnak hogy legxen meg a jogsim? Hogy tudok igy maszturbalni? 14/F

2015. aug. 8. 10:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%

Hogy jön most ide a jogsi?

Sokan élnek fitymaszűkülettel, azzal is lehet maszturbálni. De az lenne a teljes értékű, ha megműtenének, körülmetélnek, s nem lenne ilyen gondod. Orvoshoz kell elmenj, s ő megmondja mi a teendő. A háziorvos majd beutal az urológus szakrendelésre.

Nem feltétlen akut a probléma, várhatsz is vele még.

2015. aug. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
Elég bonyolult a helyzet, tuti hogy szukuleted van és nem a feked rövid? Írj privátban
2015. aug. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
Látatlanban elég nehéz megallapitani, hogy segíthet e a meleg vízben tornaztatas, esetleg kenőcs
2015. aug. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

Addig nem kéne körülmetéléssel riogatni itt sem a kérdezőt, sem senkit, amíg nem tudni biztosat arról, milyen súlyos a szűkülete! Nemcsak az tudja megoldani a fitymaszűkületet, viszont annak sincs értelme, hogy addig itt bármilyen módszert ajánlanátok neki! Ami az egyiknek beválik, a másiknak nem biztos, és ha a kérdező esetleg kipróbál valamit, amit nem hozzáértő személy javasolt neki, előzetes vizsgálat alapján, nagyobb kárt tesz magában, mintha nem nyúlna hozzá!


Csak olyan ember véleményére adj, kérdező, aki tudja is, mit javasol, és mire!

2015. aug. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%

Este fürdésnél tornztasd.

És egy két hét után megltod hogy van e javulás vagy nincs

14/F

2015. aug. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%

Eléggé jól fogalmaz a 4 es .Én még azt is hozzá tenném ,ebből a házi orvost is ki lehet hagyni .Nem kell beutaló,csak taj kártya .Ha van helyben SZTK urológia szakrendelés ,akkor fogod magad és elmész .A vizsgálathoz nem kell szülői bele egyezés ,csak ha valamilyen beavatkozás lenne .Már közeleg a szünet vége,ezt most kellene meglépned ,mert ha műtéti beavatkozásra kerülne sor,akkor a fiatal korod miatt altatásban végeznék .

A körbemetélés az utolsó megoldás már,előtte még azért van pár megoldás .

Szüleidnek elmondod biosz órán jött szóba ,mindenki nézze meg nincs gond.Te meg úgy gondolod ,hogy orvossal kellene megnézetni . Nálatok még nerm volt iskolai orvosi vizsgálat ? Ott is kiszürik az ilyeneket .

Masztizni tudsz,én másban látom a további gondot.

Itt a közösben ennyi,ha érdekelnek a továbbiak írj rám .

2015. aug. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%

14 éves kortól egyedül is elmehetsz urológushoz már,nem kellbeutaló,csak megnézed mikor van rendelési idő és elmész rá,tb kártyát,szemêlyit vigyél.Barát,testvér stb elkísérhet ha nem akarnál egyedül menni.


Ezt körülmetlni biztos nem kell,ha műtétre lenne szükséged,tehát ha ezt ajánlanák mond meg el szeretnéd kerülni,szeretnéd ha a fitymád megmaradna.De az is lehet hogy szteroidos krémet írna fel az orvos.


Otthon nagyon óvatosan meleg vízben próbáld a fitymád tornáztatni,a fitymát hátrahúzkodni,az segíthet,de ha semmi javulás urológushoz kell menned.


Ne várj éveket!

2015. aug. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Sok suliban hál istennek orvosi vizsgálatkor nem nézik a nemiszervet (nem is kötelező ezen a diáknak résztvennie csak nem tudják)és megmondom mért nem is jó ötlet,csak a gyerek égő helyzetbe hozása,mert ha itt olvasod a fitymaszűkületes kérdéseket akkor 90%-nak csak merevedéskor jelentkezik ez,ezt nem lehet csak úgy észrevenni,csak mereven látható!!!
2015. aug. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nincs szukuletem csak rovid a fek.
2015. aug. 9. 00:08
 10/12 A kérdező kommentje:
Most derult ki bocsi
2015. aug. 9. 00:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!