Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 éves vagyok, és túlsúlyos?

15 éves vagyok, és túlsúlyos?

Figyelt kérdés

15/Fiú vagyok.

170 cm magas, 87 kg ( xd)

Egészségügyi problémáim nincsenek, ugyanúgy tudok mindent csinálni. Egyébként még így is az elegáns, sármos kategóriában vagyok. Tehát fel veszek valami jó cuccot, és " nem látszik hogy kövér vagyok " remélem értitek, tehát hogy nem látszok én kövérnek..

Sportolni nem nagyon szeretek. Bicikli szóba jöhet, vagy a házban gyakorlatok pl fegyenc edzés. Tudom, hogy legjobban futással lehet fogyni, de arra nincs lehetőségem, az kizárva. Nagyon szeretek finomakat enni :) Egyébként nem eszek többet egy átlag férfinál.. Csak az a gond, hogy nem mozgok... Arra gondoltam, hogy majd itthon csinálok minden nap fekvőt, felülést stb..


2015. aug. 31. 16:23
 1/4 anonim válasza:
Igen,van egy kis felesleg,de napi 50-100 felülés már valami...itt az a gond,hogy nem sportolsz,nem az,hogy mennyit eszel...
2015. aug. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezt mondom. Akkor napi 60 felülés jó lesz?
2015. aug. 31. 17:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Az írt tesi gyakorlattal nem fogsz 1 dekát sem leadni .

A kocogás többet levesz rólad .A 170 cm még nem a végleges magasságod,és a növés is vékonyít.De az is lehet hogy családi örökség,ha alig ennél is ,akkor is ilyen lennél.

Az általad írt gyakorlatok,csak nagyon jó has ízom fejlesztők .

2015. aug. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A hasizomgyakorlatoktól nem fogysz! Attól csak a hasizmod lesz izmosabb és kész, fölötte még ott lesz a zsírréteg. Kocogj! Nincs olyan, hogy nincs futásra lehetőség. Kimész az utcára és futsz! Valamire nagyon figyelj! A cipőre! Futócipőt vegyél, kifejezetten futócipőt! Ne a designra, a rajságra menj, hanem a kényelemre, jól szellőzzön, jó technológiával készüljön, jó anyagból legyen, vastag talpa legyen. Kocogj! Kicsiben kezdd! Ma még fél km, holnapután már kétszer annyi. Mivel fogyni szeretnél és nem időt akarsz csiszolni, ezért azt javaslom, hogy kocogj, több km-t. Próbálj a leglassabb tempódban, fél óránál többet kocogni. A test fél óra után kezdi kihasználni önmagát, ekkor ég a legjobban a zsír, ekkor fejlődsz. Olvass utána! Eleinte utálni fogod, de belejössz. Kicsiben kezdd, ne akard a csillagokat az égről! Ki tudja, fél év múlva már 10km-t is megfutod! Sok sikert, csak elhatározás kérdése az egész!
2015. aug. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!