Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Magömlés csak találkozáskor?

Magömlés csak találkozáskor?

Figyelt kérdés
A problémám az lenne hogyha barátnőmmel vagyok (nem sex csak csók stb) magömlésem van és tiszta olyan lesz a gatya stb ez miért van? lehet ellene tenni valamit? (de ez ugyanígy van ha pl discoba táncolok valakivel 5 perc és egyből tiszta olyan a gatya :\ )

2015. szept. 3. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2015. szept. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13-14 éves korban ez nem gáz.
2015. szept. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát az a gáz hogy 17 D: pedig sok barátnőm volt nemértem énezt
2015. szept. 3. 22:13
 4/10 A kérdező kommentje:
de nem orgazmusom van csak simán ejakkulácio vagy hogyirják
2015. szept. 3. 22:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az csak előváladék, vagy a prosztata nedve. Orgazmus van ejakuláció nélkül is. Ez a száraz orgazmus. Orgazmus nélkül nincs ejakuláció. Mert pont a kellemes érzés váltja ki a gerincvelői idegek aktivitását, amik az ejakulációt okozzák. (Ondóvezeték összehúzódása stb.)
2015. szept. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez csak előváladék, beindulsz... Nem magömlés.
2015. szept. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen. Ez csak előváladék. Ilyen korban valakinek kevés van valakinek meg sok. Ahogy idősödsz majd kevesebb lesz.
2015. szept. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
csak izgalom miatti váladék, van akinek több
2015. szept. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Előváladék,ami azt is jelzi,te már akár a szexre is készen állsz .Egyénként elképzelhető elélvezés is.Ezt az agy fokozott szexuális intenziása,ingerlése inditja el .Álombeli elélvezéskor sem nyulunk 1 ujjal sem hozzá,mégis elélvezünk .
2015. szept. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi srácok ment a zöld kéz mindenkinek :)
2015. szept. 13. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!