Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha 2 napig nem verem ki,...

Ha 2 napig nem verem ki, magömlésem van mindig. Ez betegség, vagy csak gyakrabban kellene kivernem? 20/F

Figyelt kérdés
Általában 3 naponta szoktam verni a farkam. Ez kevés lenne?

2015. aug. 19. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Van akinek ez kevés .Ehhez tudni kell,hogy 1 elélvezésnél csak kb.40-50 % a jön ki .Ezért elég könnyedén telik meg újra a "raktár" Gyakrabban kellene bizony .
2015. aug. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kell csak azért, hogy kiürülj. A szervezeted gondoskodik erről az éjszakai magömlésekkel. Persze ha ez zavar, akkor gyakoribb maszturbációval tehetsz ellene, de ne kényszernek, vagy szükséges elvégzendő feladatnak tekintsd. Ez saját magad kényeztetése, az egyik legtermészetesebb és legfontosabb örömszerzési módszer. Annyit és úgy csináld, ahogy neked jól esik. És semmiképpen sem kényszerből. :)
2015. aug. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja gyakrabban kell
2015. aug. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2 es ha az a megoldás ,hogy gyakrabban kell,akkor azt kell csináli.Nem fog ez évtizedekig tartani .Kellemest a hasznossal !
2015. aug. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ne viccelj, a te korosztályodban napi 2 csajszit szoktak megrendezni a srácok, sztem ez a 3 naponta kiveréssel történő magömlés nem annyira csoda. nem betegség, nem arról van szó, csak simán nem értem :) bnőd ennyire frigid avagy nincs?

lényeg a lényeg h cseppet se bánkódj miatta, majd eljön az idő, mikor visszasírod!

2015. okt. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én gyakrabban verem mégis van éjszakai magömlésem F19
2016. jan. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

addig örülj neki!

majd 30 év múlva visszasírod ezt a kort :(

2016. jan. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!