Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi a gond a péniszemmel?...

Mi a gond a péniszemmel? Ahány orvos, annyi válasz. ( kép )

Figyelt kérdés

Több orvosnál is jártam ( magán és állami ) külföld / belföld .


Tények:

- lankadt állapotban teljesen, probléma nélkül , könnyen hátrahúzható, tisztítható, repedések, fájdalmak nincsenek.

- félig merev állapotban még csak-csak hátrahúzható

- teljesen merev, akkor csak ( ahogy képen is látszik, kb 1/5 részben tudom hátrahúzni.

- letapadás kizárt: ha letapadna, lankadt verzióban sem tudnám hátrahúzni.

- phimocure és társai: megvettem, használtam, eredmény: semmi

- kenőcsök ( steroidos ) : semmi eredmény


Egyik orvos szerint, ha tudom tisztitani, nincs vele gond, nem nyúlna hozzá. Második orvos: egy gyűrűszerű szűkület okozza, ezért egy részét eltávolitaná( részl.körülmetélés ). A harmadik egyszerűen körülmetélné, a legújabb pedig, hogy egy urológiai főorvos szerint a rövid fitymafék okozza , amit ő átvágna. Túl vagyok 2 műtétet megelőző vizsgálaton, vérvételen. Ki mond akkor igazat? fitymafék rövid: ha rövid, akkor az lankadt állapotban is rövid, nem? Ha feláll, akkor a fitymafék is megnő, telitődik vérrel, vagy nem? Unalmas már,hogy négy orvos mind mind mást mond. Ha legalább kettő véleménye egyezne.... képeket privátban tudok küldeni )


2015. szept. 8. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

" fitymafék rövid: ha rövid, akkor az lankadt állapotban is rövid, nem? Ha feláll, akkor a fitymafék is megnő, telitődik vérrel, vagy nem?"


Szerintem nem.

2015. szept. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát az érdekes hogy nem tudják. De neked is kellene tudnod hogy az most fityma szűkület vagy fityma fék. Ez nem nő meg. A féket simán átkell vágni. Rosszab nem lesz .
2015. szept. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha rövid, akkor lankadt állapotban hátra tudod húzni, merev állapotban pedig nem. Érzed, hol nem enged, érezned kell, kicsit erőlteted merem állapotban, ahol fáj, ott nem enged.
2015. szept. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem érzem hogy feszülne, maximum ha hátrahúzom " érdekes" érzés, hiszen döntően " fedve " van. De nem fáj. Ha merev és húzni akarom hátra, egy darabig megy. Kb 1/5 részéig, utána mintha elakdna, szűk lenne, gátolná valami. Hogy mi ez az érzés? Nem tudom.... ha tudnám, nem mentem volna orvoshoz. Néhány nap múlva van időpontom. Vágassam el a féket, aztán újból visszamenjek? Pff..... kálvária...
2015. szept. 8. 11:56
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem enyhe szükületed van,ami bemetszésével,vagy a bőrből való 1-2 mm levágásával megoltható .

A fék rövidségét merev állapotban lehet legkönnyebben megállapítani.A hogy a bőr túl jutott a makkon,tovább húzásnál feszűl,és fordítja a makk elejét lefelé,akkor rövidről beszélünk .

Újabban nagyon elterjedt a válaszolóknál,de még az orvosoknál is ,illetve még a fő orvos is fék átvágást javasol . Az ilyen műtétek kevésbé oldják meg ezt a gondot .A fék egyik oldala teljesen rá van nőve a péniszre .Ha elvágom,ettől még ott van ,nem gumi hogy nyúlni tudjon .Nagyon sok fiú irta már itt kérdésként,átvágták de semmi sem változott .Hát ezért nem .

Kissé utána néztem,hogy kell az ilyen műtétet elvégezni .

Teljes egészében le kell műteni,szinte símára .Ez bizony nem 5 perces dolog.A lusta dokik csak átvágják ,2 varrattal aztán meg is oldják a vérzés elállítását.

A teljes leműtésnél viszont 5-6 ,de 7 varratról is olvastam itt.A közelmúltban egy fiú képet is tett fel,egy normális fék eltávolításról .

2015. szept. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy tudod tisztítani, kicsit kevés, mert attól még ez a nemi életedben ez zavarhat, akadályozhat.

Neked kellene eldönteni, hogy amikor hátrahúzod, hol feszül (fityma vagy fitymafék)!

Ha a fék feszül hátrahúzásnál, elfehéredik, és a makkot előre/lefelé húzza, akkor azzal lehet gond. Ha a fitymád feszül, fitymaszűkületed lehet. Az orvosok csak lankadtan vizsgálják meg, és így nehezebb eldönteni nekik is, hogy mi a gond merevedéskor.

A fitymafék átvágása kisebb műtét, talán ezért próbálkozna először ezzel a főorvos.

2015. szept. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hello, kép alapján többet tudnék mondani :/
2015. szept. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia!

Nekem is.kuldhetsz képet,szerintem én is hasonló cipőben járok, hátha tudok segíteni!

2015. nov. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!