Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van egy problémám segítsetéget...

Van egy problémám segítsetégeteket kérem?

Figyelt kérdés
Vizeletkor néha illetve hosszú wc-zésnél amikor vizelek vagy erőteljesen nyomok akkor fehéres váladék jön ki a péniszemből, mindig változó olykor sűrű olykor híg, semmi vér se fájdalom se viszketés se hámlás sincs.. ( nem gyakori az ilyen ) és nem önkielégítek max 1x 2x egy héten mert koleszos vagyok és nincs se alkalom se idő.. Én arra gondoltam először hogy ilyen természetes folyás lehet hogy a sperma így úgy kifolyik amikor az ember nem önkielégít. Idegesít a probléma mert nem fordult még velem ilyen.. Körülbelül 2 hónapja szeretkeztem utoljára volt barátnőmmel. 17/F Válaszokat, segítségeket köszönöm előre is!
2015. szept. 8. 18:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínű az ondóhólyag tartalma ürül ki olyankor. Mivel ritkán elégíted ki magad, ha székletet üritel, és kicsit erőteljesebben nyomsz, kinyomódik egy kicsi az ondóhólyag tartalmából, és a prosztata is üríthet egy kevés váladékot. Ezért tűnik sperma szerűnek. És ez teljesen lankadt pénisznél is kijöhet.
2015. szept. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!