Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikor fogok idősebbnek látszani?

Mikor fogok idősebbnek látszani?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok. Most középiskolába járok, és az a problémám, hogy mindenki cikiz, mert úgy nézek ki, mint egy 12 éves. Hiába mondták nekem, hogy "majd idővel", másfél éve semmi sem változik. A saját szememmel láttam, ahogy az osztálytársaim változnak, de nekem szinte semmi.

A lábamon a szőr egyszercsak elkezdett nőni, de a bokám fölött 3-4 cm-rel meg is állt az élet. A hangom olyan, mint egy egéré, még arcszőrzetem sincs. Hiába mondják, hogy legyek türelmes, már egyszerűen nincs türelmem. Már 2x hallottam azt, hogy "majd tavasszal". Valakinek ötlete?



2015. szept. 10. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Egészségügyileg rendben vagy? Szüleid későn érők voltak?
2015. szept. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák.Majd te is bele érsz abba a helyzetbe,mikor a változások veled is megtörténnek .
2015. szept. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, ez megesik, pláne fiúkkal, mert a lányok nem változnak annyit, legfeljebb cicisednek, már amelyik, de a srácoknál aki később kezd el serdülni, erősen kilóghat...

Ha akarsz egy trükköt, akkor javaslom kezdj el komolyan sportolni, lehetőleg szabad levegőn, pláne, mert jön az ősz, a tél.

A kamaszkori hormonális viharban a késlekedő hormonokat seperc alatt úgy beindíthatja némi fizikai terhelés, hogy azt fogod kívánni, bárcsak soha többé ne kéne borotválkozni.

Másik trükk: sok fehérje (tojás, hús) fogyasztása. nemsokára olyan pattanásos leszel, mint a pulykatojás.

2015. szept. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A szüleim nem voltak későn érők, és egészségügyileg rendben vagyok, csak néha kapok el egy kis náthát, de nincs tartós betegségem.
2015. szept. 10. 15:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Konkrétan a hormonjaidra gondoltam.
2015. szept. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!