Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem kimondottan egészség...

Nem kimondottan egészség kategória, de máshová nemigen illik be; Ti milyen márkájú alsógatyát hordtok és hol veszitek?

Figyelt kérdés
én az elmúlt 10 évben amerikából kaptam ingyen egy rokontól tommy hilfiger pamut alsókat, de megszűnt ez a lehetőség, az alsóim fogytán vannak, de itthon a tommy hilfiger megfizethetetlen...

2015. szept. 12. 21:36
 1/9 Clark Kent.. válasza:

Nálam most az adidas a best, azt külföldön vásároltam.


De egyébként nem a márka érdekel, hanem az anyaga. Ha az jó, akkor lehet olcsóbb is.

2015. szept. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Német alsógatya meelegebb mint a többi. adj léci zöld mancsot
2015. szept. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Márkára csak annyiban figyelek ,hogy tartsa meg a nagyságát.

Jó anyaga legyen ,és kényelmes .

2015. szept. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Rendelj Aussiebum alsókat, tök jók és könnyű megrendelni őket. 1-2 extra kinézetű alsót leszámítva a zöme mind férfias, kényelmes, és nagyon jók...
2015. szept. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én régen szerettem a CK-t, de nem kapható olyan, ami tiszta pamut lenne, és a deréknál a széles gumi nem jó a bőrömnek. Próbáltam sokfélét, de a legjobban az jött be, amit Németországból rendelek, a fő szempont, hogy kényelmes legyen.
2015. szept. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4. Mennyibe kerülnek?
2015. szept. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
6. az árak magyarra átszámolva kb. 2200-tól kezdődnek, minél jobb, extrább, vagányabb, az az árnál is megjelenik...
2015. szept. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bár én lány vagyok, barátom helyett tudok válaszolni. :)

19 éves. A C&A-ban vett legutóbb 3 db-osat, de van neki másik boltból is, sajnos a márkát nem tudom, csak azt, hogy kékek és szexik. :)

2015. szept. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
CK, Aussiebum. Az extravagánsabbak is jók, még a tangájuk is kényelmes :) O-boy Nagykörút, vagy az e-bay.
2015. szept. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!