Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ma műtöttek fitymaszűkülettel...

Ma műtöttek fitymaszűkülettel (metszés) viszont műtét után nem tudtam konzultálni a doktorral, tudatlan maradtam. A fitymám leragasztották egy ragasztócsíkkal, így vizelni sem tudom. Mikor vehetem le?

Figyelt kérdés
Elméletileg a gyűrűt vágták, nem a féket. Maga a műtét roppant kellemetlen volt, és utána (mikor végre lemehettem enni, fél 2-2 körül úgy, hogy aznap még nem ettem semmit) akkor jött volna az orvos konzultálni, ám mivel nem talált, így ez elmaradt. Mondták, hogy már nem jön vissza, azt hitték hazamentem (direkt szóltam). Végül hazajöttem úgy, hogy semmit nem mondtak, ajánlottak. Jelenleg a kis suhogós ágyékkötőmben ülök, lassan könnyítenem kellene magamon, de a ragasztás miatt ez nem fog menni.

#bemetszés #fitymaszűkület #fitymaszűkületbemetszés
2015. szept. 15. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:
46%

Azonnal vedd le azt a kötést,ami a pisilést gátolja .

Hoyg köthették be így ? Ílyenről még nem is halottam ,ezek szadisták voltak.Helyedben én megirnám itt is ,melyik kórházban volt,és ki műtött.Az ilyenek nyilvánosságra kell hozni .

2015. szept. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Vácon műtöttek a helyi kórházban. Nem kötés volt, csak egy darab ragasztócsík.

Most voltam fürdeni, illetve mai nap először vizeltem. A seb és a varratok kifordultak, piszkosul fáj, kicsit vérzik is. Ez normális?

2015. szept. 15. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!