Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk, ki az aki nincs betojva...

Fiúk, ki az aki nincs betojva és természetesnek veszi egy általános orvosi vizsgálaton a fitymát hátrahúzását?

Figyelt kérdés
2015. szept. 20. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Csak az van betojva ,akinek megy hátra,és fél,hogy ott veszik észre .

Különben mi van ezen rettegni való ? Még senkiét sem harapták le ott.

2015. szept. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt én is így látom, és örülök, hogy vannak még orvosok, akik nem csak vérnyomást mérnek egy szűrővizsgálaton, hanem többek között hátratolják a bőrt is.
2015. szept. 20. 14:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem voltam betojva az ilyen vizsgálatokon. Nem értem mit kell attól parázni? Van aki nem engedi megvizsgálni amikor vizsgálnák a suliba, és eljön az az idő hogy szexeljen és akkor szembesül azzal hogy nehézségei vannak, mert van egy kis szűkülete. Na akkor már ciki, és be lehet tojva hogy mi lesz, mert akkor már sokkal kellemetlenebb a probléma megoldása.
2015. szept. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Milyen vizsgálaton nézték legutóbb nektek?
2015. szept. 20. 15:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Lágyéksérv műtét után.Egy fiatal dr nő,1 fő orvos és a műtős nő a vizsgálóban.Nagyon érdekes tszori volt.A vizsgálat végén mindenki nagyot nevetett,még én is .
2015. szept. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5.! Elküldöd a sztorit privibe?
2015. szept. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem betojva vannak,vagy bajuk lenne egészségügyileg,vagy titkolni valójuk lenne,hanem nem akarják megmutatni.Tudják van erre szakorvos ha ellenőrzésre el akarnak menni.Lányok sem mutatják meg általános orvosi vizsgálaton.Suliba senki nem mutatta meg és nem volt egügyi gonjda senkinek.Fitymaszűkület bármilyen korban kialakulhat(férfiak kiakadnának ha ezzel fogadnák őket,vedd elő,húzd hátra:-),hidd el kevés jár szűrésre) ha nem figyel oda valaki,mert hanyagság áll sokszor a háttérbe.
2015. szept. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez nem betojiság,szakorvosnál jártam,akit magam választottam kiütés miatt,de házi vagy iskolai,vagy üzem orvos előtt nem venném elő!Az a betoji,aki nem szeretne a vizsgálaton résztvenni,mert kínós neki,vagy csoportosan akarnak vizsgálni,libasorba,és nem mer nemet mondani és eltűri.Ha nem korcsoportra vetítjük kis mint általános vizsgálat akkor alsóneműig való vetkőzés az amit tartalmazhat,és ott a határ.
2015. szept. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!