Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tesztoszteron terápián vagyok...

Tesztoszteron terápián vagyok orvosi ajánlásra mert az idoskor előrehaladtával nem a normalis szint alá esett a termelése a testemben. Injekciozaskor egy keves mindig a tuben marad ez normális?

Figyelt kérdés
A doki amikor beadja a szert mindig egy keveset a tuben hagy. Ez normalis jelenség? Nem kellene valahogy minden cseppet kipreselni a tubol? Biztos ért hozzá de úgy érzem hogy igy a gyogyszer egy resze nem hasznosul mert ugyebar nincs bennem. Hogy kellene beadnija hogy minden ml kimenjen a tubol?

2015. szept. 24. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit mondott erre maga a doki?
2015. szept. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem gondolom az a nagyon kicsi mennyiség csodát váltana ki nálad .Eljárt az idő,és ezzel barátkozzál meg inkább .

Ha ezen agyalsz,még úgy sem fog felállni .

2015. szept. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem. Elég idős nem akartam tolakodó vagy okoskodónak tűnni. Csak véleményre voltam kíváncsi, hogy jól adja-e be. Nincs-e valami "modernebb" megoldás ami betol minden ml-ert. Olvastam, hogy van aki benne hagy egy kis levegőt és az betolja az olajat, viszont tovább nem megy, mert csak kitölti azt az űrt amit egyébként az olaj töltene ki amikor nem megy be teljesen. Ez működőképes lenne? Majd azért lehet megkérdezem a fazont
2015. szept. 24. 19:46
 4/4 anonim válasza:
Nyugi helyrejösz, nem jart el az idö, lassan olyan lesz a tesztoszteron szinted mint egy 18 evesnek. jobban is fogod magad erezni. ha mellekhatasok vannak terj at az andogelre olvass utanna! kitartas
2015. szept. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!