Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az miért van hogy ha beleülök...

Az miért van hogy ha beleülök forró kádvízbe akkor bepisilek? Meg este is néha alig birok felkelni mert bepisilek majdnem? és naponta sokszor megyek pisilni? Doki nem talált semmit.

Figyelt kérdés

nem ezzel de mással elmentem urológushoz egy két éve és akkor ezt is elmondtam megvizsgált meg ultrahangozott meg ct is volt de semmit nem talált csak a hólyagom volt kisebb. emiatt estére szoktam pelust felvenni néha mondjuk azt szeretem is.


f


2015. szept. 29. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért kell forró vizbe ülni,ha az pisilési ingert vált ki .

Nem hiszem hogy erre itt kellene választ találnod .

A korod pedig illett volna ide írni .

2015. szept. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
18
2015. szept. 29. 17:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha kisebb a hólyagod, akkor nem csoda ha többször kell pisilned, de a vizeletvisszatartási gondok már orvost igényelnének, keress egy másik urológust.
2015. szept. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ááá ez nem igényel orvost nem emiatt voltam. ami miatt az megoldódott erre csak kiv voltam h mitől lehet. de akkor ezt a hólyag okozza? mert akkor nem idegeskedem. nem fogok semmiféle műtétet bevállalni. szal köszi de nem mek máshova. :) hali
2015. szept. 29. 17:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a méhemben volt 4,6 cm nagyságú jóindulatú daganat. Amíg ki nem vette a nőgyógyász a daganatot, addig akár 10 percenként tudtam volna pisilni. Mondjuk én nem 18 vagyok, hanem 3 hónap múlva 41. A te korodban valószínű nincs ilyesmi.
2015. okt. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mivel ahogy írtam hogy volt uh és ct is, így tuti hogy nincs :D nem csak valószínü :D
2015. okt. 2. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!