Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szakáll beültetéssel kapcsolat...

Szakáll beültetéssel kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, 20-21 éves korom óta semmit nem dúsúlt, erősödött az arcszőrzetem... Természetesen folyamatosan borotválom, mert akkora marha nem vagyok, hogy meghagyjam, hogy aztán szégyenkezhessek az ocsmány ritkasága miatt. Persze csupasz pofával is szégyenkezek, mert férfiatlan 16 éves kölyöknek nézek ki. Úgyhogy megelégeltem ezt ezért hajlandó lennék rá költeni, hogy sűrű és erős borostám legyen, amit úgy tervezek hogy nyírnék. Ja igen, mellkas szőrt is beültetnék. Úgyhogy légyszi akinek van ebben tapasztalata, vagy látott már ilyet, tudna valamit mondani róla? Tényleg természetesnek látszik az eredmény?

2015. okt. 1. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes lenne inkább elmenned egy endokrinológushoz, mert bocs hogy így fogalmazok, de 25 évesen szinte a legnagyobb nyikhaj gyereknek is van borostája, szóval lehet hormonális problémáid vannak. Milyen magas vagy? Ja és odalent amúgy minden oké (tehát szőrösödik és a mérettel sincs gond)?

Mert ezek nagyon fontos kérdések. Ha mégsem akarsz elmenni egy szakemberhez, szedj valamilyen tesztoszteron készítményt és sportolj sokat, hátha lesz eredménye.

2015. okt. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a csupasz pasikat szeretem.
2015. okt. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ilyenről még nem olvastam ,hallottam.Kételkedek is ennek a sikerében .Persze lehet hogy van olyan aki ilyen beültetésre is vállalkozik ,és szép pénzt hasít le érte .
2015. okt. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hali, kérdező vagyok. Az első és legfontosabb, hogy nem érdekel, kinek tetszik a szőrtelen, én így nem tetszem magamnak és számomra csakis ez a mérvadó. Válaszolva a kérdéseidre, "odalent" rendesen nő a szőr, a mérettel sincs probléma, 193 cm magas vagyok és egyszer volt herevisszér műtétem, akkor direkt kértem hormonális vizsgálatot, de az urológus azt mondta, hogy tuti nincs hormon problémám mert az látszana a fanszőrzetemen. Jelenleg nem sportolok, de mindig is jellemző volt, hogy hobby szinten sportoltam valamit. És nem nyugdíjas módjára, hanem minden edzésből kihoztam a maxot... Nekem pont hogy mindenki azt mondja, hogy egyszerűen ilyen típus vagyok........ Egyébként nekem is van több ismerősöm is, akiknek ugyanennyi idősen gyér az arcszőrzetük, de nekem ez sovány vígasz.
2015. okt. 1. 21:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha 193 centi vagy, akkor meg miért zavar egyáltalán. Pont azért kérdeztem meg a magasságod, mert a te problémád szinte mindig a tipikus alacsony madárcsontú gyerekekre jellemző. Akkor egyszerűen genetikailag vagy ilyen, semmi gond. Rengeteg nő van, aki gyűlöli a borostát, nem értem ez miért probléma. Hidd el szívesen cserélnék veled. Sokszor úgy nézek ki, mint egy afgán menekült, de jó 20 centivel alacsonyabb is vagyok és ezért 23 évesen mindig fiatalabbnak néznek 5-7 évvel. A borostámat már le sem merem vágni pont emiatt. Természetesen barátnőm sem volt soha.
2015. okt. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Amit a nők mondanak, meg amire a nők vágynak, az mindig különbözik. :-) Minden nőnek átázik a bugyija egy borostás, sármos mosolytól és álszent az, aki nem ezt mondja. Nekem is sok olyan nővel volt már dolgom, akik állítólag a kevésbé szőröset szerették, de csak rájuk kellett nézni ha flörtölt velük egy férfiasabb egyén (akár kétszer annyi idős) és úgy kivirultak ahogyan én életemben nem tudtam kivirítani őket... Természetesen a szexualitásról beszélek, hiszen ha nem arról van szó, akkor a nők valóban a "biztonságot" keresik és egy ilyen macsó úgyis szanaszét csalná őket mindenkivel, ezért választanak sokszor inkább szoftosabb pasikat........

De én nem a nők miatt szeretnék beültetni szőrzetet a testembe hanem azért, mert hányok magamtól, ha a tükörbe nézek. Csakis magam miatt, nem mások kedvéért

2015. okt. 2. 11:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Megértelek! Tizenévesként evett a fene mert a lábaimat dús szőrzet borította, de a mellkasom és a hasam az arcommal együtt nem szőrösödött. Ma már jókat nevetek rajta, hogy mi mindent elkövettem a siker érdekében persze értelmetlenül. Aztán egyszer csak villámcsapás szerűen bekövetkezett a várva várt szőrzet növekedés ami egyenrangú lett a lábaimon lévő dús szőrzettel, de mégsem voltam elégedett. Az arcomat ugyan sűrű szőrzet borította de nem voltam elégedett, mert mint aki fazonra borotválta volt benne mindkét oldalon egy kieső szőrtelen rész. Sokan bolondnak néztek, hogy ebből problémát csináltam mert egy jóképű magas hapsi vagyok, de engem piszokul zavart ami akkor látszott ha megborotválkoztam. Na itt találkozik a problémánk! Én orvosoltattam a helyzetet amit nem bántam meg, mert az eredmény tökéletes lett! A nyaki részről szedtek ki pótlásra szőrtüszőt amit aztán beültettek a hiányos részre. Semmi nem látszódik belőle,tök természetes a végeredmény. A felsőtestemről még annyit, hogy amennyire megvoltam érte zavarodva h szőrös legyen, most legalább annyira nem bánnám ha sima lennék, rendszeresen rövidre vágom. Ui: a pótlással kapcsolatban mélyen e zsebedbe kell nyúlni!
2015. okt. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor IS látszott, ha megborotválkoztam! (lemaradt az IS)
2015. okt. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Utánanéztem az áraknak, tisztában vagyok vele, hogy drága.
2015. okt. 24. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!