Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Alacsony Tesztoszteron szint...

Alacsony Tesztoszteron szint miatt egy honapig heti haromszor HCG 1500ie injekciot kapok. Az östrogen szint nem volt magas. Erdemes Clomid-ot szedni melle?

Figyelt kérdés

Hormonokat meg nem szeretnek szedni, amig fenn all az eselye hogy helyreall a termeszetes termelödes, mozgas, fogyas, vitaminok, növenyi szerek megvannak mar.

Köszi



2015. okt. 4. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt miért nem az orvostól kérdezed meg .Itt nem hiszem hogy találnál szakembert,aki ezt pontosan tudja .
2015. okt. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, holnap megyek vissza rendelesre, remeltem valakinek ugyan ilyen baja volt, van es meggyogyult..
2015. okt. 4. 14:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem egész mást írt fel az endokrinológus, de gyanítom én egy olyat fogtam ki, akinek 2 alá lett a diplomája.

A clomid, clostilbegyt ugyanaz, nekem csak ezt írta fel, de töményen. Nem lett tőle jobb semmi, végül androgélt akart tömni belém.

Na attól is lett minden bajom, szóval nem szedek semmit.

És mitől lett alacsony a teszto termelődés? Meg az életkor sem mindegy, 20-on éves korban könnyen játszadozik a szerekkel az ember, később jönnek a mellékhatások...:(

2015. okt. 9. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!