Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az normális, hogy a herémen a...

Az normális, hogy a herémen a bőrt, ha kifeszítem, akkor vannak rajta picit vastagabb erek?

Figyelt kérdés
Nem nagyon vastag olyan 1-2, esetleg 3 miliméter lehet, bár nem egyforma mindig a vastagsága, mert változik. És a helyét is változtatja, mert hol oldalt van, hol meg hátra csúsznak és nem mindig egyforma vastagok, van amikor nem is lehet megtalálni, van amikor kissé látszik, általában ha leizzadok például futás után. Régen volt herevisszerem, pontosan 2 éve, megműtötték, oké volt. Ránézésre mos tis olyan, mint műtét után, tüzetesebben sosem vizsgáltam, de most egy napja találtam ezeket a vándorló, kissé vastagocska ereket. Kihangsúlyozom, hogy nem dagadnak ki, nem feltűnő, nem is mindig látszik, hőre reagálnak. A here felszíne normális, ép. Szóval előfordulhatnak vastagabb erek, vagy egyáltalán nem kellene egynek sem látszódnia? A válaszokat köszönöm.

2015. okt. 9. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek ilyen eres a zacsija .Semmi kűlönlegeset nem írtál .
2015. okt. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :)
2015. okt. 9. 16:46
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Kikell vasalni.
2015. okt. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Ezért sajnos le kell vágatnod.
2015. okt. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális, ne aggódj miatta!
2015. okt. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm. :)
2015. okt. 9. 18:52
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Teljesen normális, megnyugodhatsz :)
2015. okt. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már nyugodt vagyok, köszi. :)
2015. okt. 10. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!