Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Modell lányok! Nektek alapból...

Modell lányok! Nektek alapból vékony csontozatotok van és nagyon vékonyak vagytok vagy van olyan modell is aki duci volt, lefogyott és úgy lett modell belőle? Itt van ilyen? Ha igen, leírná, hogy hány centi, kiló volt, mikor elkezdte? Lent hosszabb!

Figyelt kérdés

Mert én is szeretnék modellkedni, az arcom állítólag nagyon jó "modelles" csak sajnos modellnek kövér vagyok! 174cm 65kg!:( És azért kérdezem, hogy van e itt olyan aki duci volt és úgy lett belőle modell, mert legalább lenne valami ami motivál, hogy fogyjak!

És még annyit, hogy valaki tudna nekem segíteni, hogy hogyan fogyjak le olyan 10kg-ot? Körülbelül annyi kellene szerintem!

SEgítsetek kérlek!


2009. okt. 4. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
igen,sokan diétáznak, de aki duci és úgy fogy le,annak megereszkedik a bőre is (hiába fiatal,akkor is látszik rajta). valamint a modelleknek kötelező sportolni,hogy tartsák az alakjukat,és legyen kondijuk, tehát nehezebben is híznak el. nyilván vannak olyanok is köztük, akik sokat ehetnek,mégsem híznak.
2009. okt. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
A modell szakma több területből áll. Nem mindenki egész alakosan modellkedik. Amúgy az egyik jellemző alapkövetelményt már teljesítetted, 170cm az alsó magassághatár :-) (én hiába vagyok csinos - nem sovány - sose leszek már 151cm-nél magasabb :-) 25 éves leszek, már nem növök)
2009. okt. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én nem a saját sztorimat írnám le:

a topmodell leszek 2. évadjának nyertese is 20 kilót fogyott =) Yoanna a neve. neten utánakereshetsz =)

2009. okt. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Eléggé elhalt a topik de válaszolok Neked! :)

Én 176 cm magas vagyok és 2,5 éve 90kg-t nyomtam. Teszem hozzá (mielőtt vki lelustázna, stb.),hogy egy betegségnek köszönhetően lelassult, majd kis időre leállt az anyagcserém. 3 hónap és feljött rám +32kg... Na aztán jött egyszer csak az elhatározás, hogy lefogyok. Csak joghurtot ettem, Norbi és B.A. (lehet fikázni) üditőt ittam és sportoltam (haspad, futás, Réka). ÉS sikerült! A családom szerint átestem a ló túloldalára és már túl vékony vagyok. Idén nyáron visszahíztam 72kg-ra (augusztusi adat), most pedig 58kg vagyok. És csütörtökön egy divatbemutatón leszek modell :)

Tehát ne add fel, sportolj, de amennyi jólesik. Ha csak 43 hasprést tudsz megcsinálni, akkor annyit. Én van, hogy megcsinálom a 100 alsó/100 felső hasat, van hogy nagyon nincs kedvem és akkor csak 70 alsó lesz belőle. Kitartás! :) Én drukkolok!

Ha esetleg még vmit szeretnél tudni, írj privibe!

2009. okt. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!