Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pesten hol találok TB-alapú...

Pesten hol találok TB-alapú urológust, akihez nem kell se beutaló se előjegyzés? 26/F

Figyelt kérdés

Mostanában sikerült csak először próbálkoznom behatolással barátnőmnél, aztán gyanakodni kezdtem, hogy NEKEM fájt, amikor behatolni próbáltam a rendeltetésszerű helyre. Barátnőm szerint minden bizonnyal szűkületem van.


Már születésem óta úgy vagyok, hogy erektált állapotban feszít meg fáj ha hátrahúzom, lankadt állapotban pedig simán hátrajön. Ilyenkor azonban gyorsan mosnom kell, mielőtt a lankadtan hátrahúzott állapotú tagom egy idő múlva magától erektálódni kezd és ha erektálódik akkor már szorít és fáj. Azt hittem ez a természetes, mert szűz voltam és akiknek nem fáj azok már nem voltak szüzek. A trolloknak üzenem, nem fogyatékos vagyok és nem kamu, egyszerűen csak senki nem volt akivel ilyenekről beszélhettem volna és a háziorvosomban se bízok.


Gugliabarátom üzemmódban olvastam, hogy sokan megkörülmetélnének, de állítólag van erre humánusabb műtéti beavatkozás is, ami csak a szűkületet távolítja el a fityma helyett. Szakembert azonban nem találok.


2015. okt. 12. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Kerületi Szakrendelő?

És, ha nem bízol a háziorvosodban, nem lehet háziorvost váltani?

Ha egyik sem válik be, esetleg érdeklődj az Uzsoki kórházban.

2015. okt. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Melyik kerületben laksz?

Mindenhol ellátnak, ahol van rendelés.

X. kerület, Kőbányai út 45., Egészségház pl., bejelentkezés nem kell.

2015. okt. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Beutaló nem kell urológiára, oda menj ahová helyileg tartozol.
2015. okt. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem pesti vagyok, csak az van közelebb mint ahova tartoznék. Amúgy is TB-vel akárkit kötelesek ellátni tudtommal, főleg hogy ahova tartozom, nincs ilyen rendelés
2015. okt. 13. 10:34
 5/7 anonim ***** válasza:
A 3 astól kaptad a tökéletes választ .Más rendelőkben csak sűrgős esetben fogadnak ,kórházban meg csak beutalóval .
2015. okt. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vannak egyéb megoldások is már.A körülmetélés már az utolsó,amit súlyos szükületnél alkalmaznak .Van ,bemetszés,és olyan is hogy 1-2 mm vángak csak le a bőrből .
2015. okt. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az autokorrekt valamiért átjavította urológusra, pedig az totál nem az. Van külön farkológus vagy kukiológus is. Az urológus az húgyológus én meg nem olyat keresek
2015. okt. 19. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!