Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Komoly problémám akadt a...

Komoly problémám akadt a péniszemmel. Milyen orvoshoz lehet ilyenkor elmenni? Több lent

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok. Kettő probléma is feltűnt számomra. Az egyik ,hogy nemtudom normálisan felhúzni az eszközömön a bőrt. A másik pedig , hogy a makkom nagyon érzékeny minden érintésre. Tudom, hogy ezzel elöbb kellett volna mozgósítanom magam, de csak most szembesültem a probléma súlyosságával.

2015. szept. 19. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Kicsit kifejtenéd bővebben? Normálisan felhúzni??? Az mit jelent meddig megy és meddig nem?

Lehet rövid fék probléma vagy szűkület is. De mindenképpen urológusra tartozik.

Az érzékenység majd idővel enyhül, ha a makkodon rendesen felmegy a bőr.

2015. szept. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fordulj sürgösen urológushoz!
2015. szept. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kérdésedre a doki azt mondaná,nem kell kényeskedni,gyakori húzogatással bőrlágyitó használatával otthon is megoldható .

A makknak meg anatómiailag is érzékenynek is kell lenni fiatal korban .Igy tölti be azt a feladatát,amit be kell tölteni szex esetén .Azért hogy tudjad ,a fiataloké a fajfenntartás miatt érzékeny .Ezt már 50 körül egyátalán nem érzékeled .Nem gondolom ,hogy orvoshoz kellene

rohannod .Ilyen problémával sorok kigyózhatnának a rendelő ajtóban .

2015. szept. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Annyira nem kene szerintem erzekenynek lenni mint amilyen nekem l :S
2015. szept. 19. 21:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Urológushoz kell menned.Ha nem tudod a makk mögé húzni a fitymád akkor fitymaszűkületed lehet.Ha petyhüdten könnyebben a makk mögé tudod húzni,de mereven kb félig,akkor még nem olyan súlyos.Meleg vízben tornáztasd a fitymád,húzkod hátra segíthet akár napok,hetek alatt javulást tapasztalhatsz ha nem válik be akkor egyedül már elmehetsz urológiára,tb kártyát kell csak vinni,a makk érzékenysége meg normális,szoktatni kell az érintéshez.Ha az orvos a műtétet javasolná csak óvatosan,metélésbe bele ne menj ha ezzel állna elő,eleve érzékeny a makkod,gondolj bele hirtelen minden hozzáérne,meg nem hiába van az ott.Mennyire nem tudod a fitymát hátrahúzni?
2015. szept. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még nyugvó helyzetben sem tudom teljesen hátrahúzni
2015. szept. 20. 08:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Az nem jó ha nyugiban sem megy könnyen hátra!Meleg vízben probálgasd a fitymád tornáztatni.Ha nem lesz jelentős javulás akkor meg urológushoz menj el,de ha ott a metéléssel állna elő,akkor mond meg hogy ha lehet szeretnéd elkerülni megoldható e más műtéttel esetleg.De az is lehet hogy kenőcsöt írna fel első nekifutásra.
2015. szept. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lett veled azóta?
2021. júl. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!