Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit csináljak? Szerintem...

Mit csináljak? Szerintem fitymaszűkületem van, de félek. (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Szerintem fitymaszűkületem van. Alaphelyzetben simán hátra tudom húzni a bőrt a makkomról. Viszont amikor feláll, csak nagyon kicsit tudom hátrahúzni. Szerintetek ez mennyire súlyos? A másik probléma pedig az, hogy nem merem elmondani anyának. Egyedül nevel és fogalmam sincs hogyan hozzam neki ezt a témát...

Köszönöm ha válaszoltok/segítetek!



2015. okt. 18. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen meg kell mutatni orvosnak, mert magától meggyógyulni nem fog. Azt majd az orvos tudja megmondani, hogy kell-e műteni vagy sem.


Úgy tudom, elvileg elmehetsz egyedül is orvoshoz (gondolom 14 már elmúltál), de ha műtét kell, akkor ahhoz szülői jóváhagyás kell. De úgysem tudnád eltitkolni előtte. Szóval a legjobb, ha egyszerűen odamész hozzá és megmondod neki, van ez a probléma, és el kellene menni vele orvoshoz.

2015. okt. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló nagyon jól leírta!

Én még annyit tennék hozzá, hogy menj el egyedül a legközelebbi urológiai szakrendelésre. nem kell beutaló csak TB kártya. Az orvos adni fog egy vizsgálati lapot. Azon minden rajta lesz. Csak mutasd meg anyunak.

2015. okt. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a gondom csak, hogy nagyon félek attól, hogy azt mondja hogy műtétre van szükség... Soha nem volt még semmilyen műtétem és félek.. 17 vagyok (1 hónaő és 18) és félek hogy esetleg lenne valamilyen következménye.
2015. okt. 18. 00:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Basszus, 18 éves vagy, szedd össze magad egy kicsit.


Nem fogok hazudni neked, nem egy kellemes dolog a műtét, de ha ez kell ahhoz, hogy tudj rendesen szexelni később, akkor ez kell. Még senki sem halt bele. Különben meg nem biztos, hogy kell műteni.

2015. okt. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Meg lehet próbálni nyújtani a fitymát -- amúgy érdemes megkérdezni az urológust is, hogy "de meg szeretném tartani a fitymámat", sokszor ez a varázsszó arra, hogy megemlítsék, nem csak műtéttel lehet megszerelni a dolgot.


Ha érdekel, leírom részletesebben.

2015. okt. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Próbáld meg de nagyon óvatosan a fitymád tornáztatni,minden nap meleg vízben tornáztasd a fitymád,húzkod hátra.Vagy ezt sikosító,baba olaj segítsêgével is csinálhatod.Ha pár hónap alatt sem lesz javulás akkor urologushoz kell menned.


Urológushoz 14 éves kortól egyedül is mehetsz már,tb kártyát,személyit vigyél,vagy a rendelési időre menj el vagy kérj telefonon időpontot.

Az orvos lehet először szteroidos krémet írna fel és pár hêt múlva visszarendelne lássa van e javulás.Ha műteni kellene akkor sem csak a körülmetélés létezik,ha ezt javasolná mond meg csak vêgső esetben szeretnéd ezt.

2015. okt. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!