Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az baj, ha huszonévesen nekem...

Az baj, ha huszonévesen nekem szinte egyáltalán nincs szexuális igényem?

Figyelt kérdés

Több kérdésben is olvasható az oldalon, hogy valaki naponta/kétnaponta szokott önkielégíteni, meg mennyire kívánja a szexet stb. de nekem ilyen vágyam nincs. 16 évesen volt néhányszor erekcióm vagy két alkalom volt, mikor magamhoz nyúltam, de mikor elélveztem, éreztem a lüktetést a végén, de nem jött ki semmi se. Meg azt is látom, hogy sok hozzám hasonló korú csajozik meg minden, de én semelyik nem iránt nem érzek szexuális jellegű vonzalmat. Ebből a szempontból amolyan teljesen kívülálló vagyok. Egyébként merevedésem a mai napig nagyon ritkán van, kb. 3-4 havonta egy. Ez valamilyen hormonzavarra utal? Vagy valami nem fejlődik bennem úgy, ahogy kéne? Esetleg pszichés eredetű a probléma? Vagy fiú létemre képtelen vagyok a szexuális izgalomra? Nem mintha engem zavarna, csak rendkívül furcsa.

24/F



2015. okt. 18. 10:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem volt eddig még ejakulációd sem? Sperma még sosem jött a péniszedből. Érdekes ez számomra. Szerintem aszexuális vagy. De lehet, nem, hanem lelki okai vannak, vagy szervi problémáid vannak. Szerintem menj el orvoshoz, vagy szexuálpszichológushoz. Azért én sem verem ki naponta, de 3-4 naponta szükségét érzem, mert vágyom a kielégülésre, és jól esik. Fura, hogy nálad nincs ilyen. 20/f
2015. okt. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
Ha nincs szexuális életed már az gond ilyen idősen mert ugye ez a dolog biológiai szükséglet. De ha azért nincs mert nincs párod és még nem is jött össze az még a jobbik eset. Ha szűz vagy azzal sincs gond. De azzal már gond van hogy nem is érzel vágyat a szexre és az önkielégítést sem kívánod. Ennek egészségügyi okai is vannak, főleg hogy még spermád sem volt, nem kizárt hogy meddő vagy és ez kihat a hormonjaidra is ezért nem is kívánod és párt sem akarsz magadnak. Én a helyedben elmennék a háziorvoshoz elmondani neki ezeket a dolgokat és ő majd beutalót ad a megfelelő szakikhoz hogy nézzenek rád egy kicsit. Lehet hogy csak sima hormon hiányod van és ezrét vagy ilyen, de én mindenképp a végére járnék inkább időbe tudd meg mint hogy összejössz valakivel és nem kívánod a szexet meg ha gyereket akarsz akkor se legyen az hogy miért nem sikerül.
2015. okt. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Miért lenne baj? Te ilyen vagy, és kész. Ha téged nem zavar, akkor mást se érdekeljen.

Én 30 éves nőként ugyanígy vagyok, nem érdekel a szex-téma, és kész.

Nem tudom, miért lenne ez kezelendő betegség. (Más kérdés, ha te tenni akarsz ellene persze.)

2015. okt. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Van spontán merevedésed? Ha délután alszol egyet hason fekve akkor feláll? Reggelente feláll? Mekkorák a heréid? Ha sosem verted, voltak ejszakaik? Szerintem el kéne menned andrologushoz. Miért vártál eddig?
2015. okt. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Az aszexualitás nem betegség, így nem is kezelendő. Van, aki a lányokat szereti, más a fiúkat, megint más mindkettőt, a negyedik egyiket sem, és mindegyik normális. A ritka erekcióid mögött viszont állhat valamilyen szervi ok, de ez sem törvényszerű.
2015. okt. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Ne hangozzék cinikusnak a válaszom, de irigylésre méltó vagy. Igaz ugyan, hogy az ejakulációval együttjáró orgazmus frenetikus élmény, de a folytonos szexuális késztetés sok férfinak napi gondokat jelent.
2015. okt. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
6-os te hülye vagy (és akkor még finom voltam) miért nem csapod szét a golyóidat két kővel ha ennyire zavar?
2015. okt. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem vagyunk egyformák,még ez a jó ebben is .
2015. nov. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!


23 éves fiú vagyok! Én sem mindig kívánom a szexet, nekem elég havonta 1-2x, de azért 4-5 naponta ki kell elégítenem magam!


Azzal nincs gond,hogy nem kívánod a szexet!

De azt,hogy se sperma se gyakori merevedés azzal probléma van! Nem ajánlom a háziorvost! Inkább rögtön pszichológust (nem pszichiátert) keres meg! Illetve egy urológus is!


Jobb, ha kivizsgáltatod magad minél hamarabb!

2015. nov. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha kiemelted a kérdést, akkor még mindig nem voltál dokinál?


Eddig ide nagyon hülye válaszok érkeztek, főleg a nőtől, aki szerint ez normális, ő se kívánja...

Istenem...


EZ NEM NORMÁLIS DOLOG, azonnal kérj a háziorvosodtól beutalót andrológushoz, és ott mond el a problémád. Ő fog adni egy beutalót endokrinológushoz, ahol valószínű kiderül, baj van.

Ha egy férfinak alacsony nagyon a libidója, az nem csak a szexuális életét fogja befolyásolni, hanem az anyagcseréjét is, életminőséget, de még a szaglást is.

Rengeteg mindenre kihat.

Jó eséllyel leszel korai 2-es cukorbeteg!

Ilyen állapotodban nem jósolok Neked hosszú életet!

Csináld, amit írtam.

2016. márc. 29. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!