Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az baj, ha huszonévesen nekem...

Az baj, ha huszonévesen nekem szinte egyáltalán nincs szexuális igényem?

Figyelt kérdés

Több kérdésben is olvasható az oldalon, hogy valaki naponta/kétnaponta szokott önkielégíteni, meg mennyire kívánja a szexet stb. de nekem ilyen vágyam nincs. 16 évesen volt néhányszor erekcióm vagy két alkalom volt, mikor magamhoz nyúltam, de mikor elélveztem, éreztem a lüktetést a végén, de nem jött ki semmi se. Meg azt is látom, hogy sok hozzám hasonló korú csajozik meg minden, de én semelyik nem iránt nem érzek szexuális jellegű vonzalmat. Ebből a szempontból amolyan teljesen kívülálló vagyok. Egyébként merevedésem a mai napig nagyon ritkán van, kb. 3-4 havonta egy. Ez valamilyen hormonzavarra utal? Vagy valami nem fejlődik bennem úgy, ahogy kéne? Esetleg pszichés eredetű a probléma? Vagy fiú létemre képtelen vagyok a szexuális izgalomra? Nem mintha engem zavarna, csak rendkívül furcsa.

24/F



2015. okt. 18. 10:48
1 2
 11/11 anonim válasza:

Nekem a masztira van igényem 1 héten 1 szer kb,de szexre nincs nagyon :/ Velem az van,hogy én nem tudom elengedni magam szex közben,feszült vagyok nem vagyok nyitott és ezt nem tudom legyőzni és ezért nem is foglalkoztat a szex.

Szerintem mindenképpen pszichés eredetű lehet,de valami nagyon régi dolog válthatta ki nálad.Viszont lehet alapból ilyen vagy,akkor meg nincs gond.

2017. szept. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!