Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha háziorvos elmegyek, mert...

Gáborkaa00 kérdése:

Ha háziorvos elmegyek, mert urológushoz akarok menni, mert lehet hogy fitymaszűkületem van. A házi orvos megnézi a nemi szervem vagy beutalót ad az urológiára?

Figyelt kérdés

2015. okt. 20. 12:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Orvosa válogatja. Amúgy mi gátol abban, hogy megmutassad, ha kéri? Orvos, nem a facén kukkoló.
2015. okt. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
urológiára biztosan kell beutaló?
2015. okt. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom kell-e beutaló. Háziorvos nő, ő is megnézi a fitymaszűkületet?
2015. okt. 20. 12:57
 4/11 anonim ***** válasza:
Mit csinálsz, ha az urológus is nő? nem szabad ennyire szégyenlősnek lenni. Nem a himbilimbid formájával, méretével fog foglalkozni egyetlen orvos sem, hidd el.
2015. okt. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Az urológiára nem kell beutaló. Lehet kérni kell időpontot és akkor megkérdezhetik melyik orvoshoz kéred. És akkor esetleg választhatsz nő és férfi orvos között. Szerintem jobb ha nőhöz kérsz! Ezt tapasztalatból tudom. Engem vizsgált már nő és férfi is. A nők sokkal megértőbbek és kedvesebbek a férfi orvosoknál.
2015. okt. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj egyből urológiára, nem kell beutaló.
2015. okt. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérd egyenesen az urológiára az időpontot. Amúgy én megértem, hogy nem akarod, hogy a házidoki nézegesse, hozzá többször is jár az ember, de egyébként szerintem nem fogja megnézni, mert nem ez a szakterülete. Szóval hagyd ki a házidokit. Az urológián meg tök mindegy, hogy férfi, vagy nő az orvos, gondolj bele, naponta kb. 100 farkat néz meg, pont nem érdekli, hogy a tied milyen.
2015. okt. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Felesleges háziorvoshoz menni, hiszen nem kell urológiára beutaló, nekem sem adott beutalót a háziorvos amikor a vizeletben valamit találtak, hanem azt mondta, hogy menjek el az urológiára.
2015. okt. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5: Hülyeség, amit írsz. Nagyon empatikus, és igazán EMBER férfi urológusok is vannak!
2015. okt. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem kell beutaló az urológiára.Tehát nem kell háziorvoshoz menni.


Én sem szeretném a háziorvosomnak mutogatni,erre van szakember.


Urológushoz 14 éves kortól egyedül el mehetsz,csak tb kártyát,személyit kell vinned,az orvos férfi szokott lenni és elkülönített vizsgáló van az urológián.

De tefonon is kérhetsz időpontot vagy rendelési időre elmész.

2015. okt. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!