Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szeretkezés után apró piros...

Szeretkezés után apró piros pöttyök a makkomon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 vagyok, a hétvégén szeretkeztem először a barátnőmmel és harmadnapra megjelentek ezek a kis piros pöttyök. Nagyon megijedtem, de amikor utánaolvastam azt írták h lehet fertőzéses és irritáció okozta. De hogy miként derítsem ki semmit nem írnak. A neten azt írták h az irritácós 1 héten belül elmúlik. De ha fertőzéses akkor minél előbb el kell vinnem orvoshoz
2015. okt. 20. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát vigyed el a p*csödet orvoshoz! Bőr és nemibeteg gondozót tudom javasolni.
2015. okt. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gombának hangzik,canesten krémet vegyêl rá,reggel,este 2 hêtig kenegesd vele,semmi sex 2-3 hétig!A csajnak szólj ő vegyen canesten krêmet ês canesten hüvelykúpot,mert ha nem kezeli ki magát akkor oda-vissza fertőzitek majd egymást.


Ha orvost választasz akkor bőrgyógyászhoz vagy urológushoz is elmehetsz vele,én utóbbihoz mennék mert ott elkülönített vizsgáló van,csak az orvos fog látni vizsgálat közben,aki meg férfi.Csak tb kártya,személyi kell.Nem kell beutaló,telon kérhetsz időpontot vagy rendelési időre elmész.

2015. okt. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!