Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Alacsony tesztoszteron-szint,...

Alacsony tesztoszteron-szint, élelmiszerek összefüggés?

Figyelt kérdés

Elég régóta nagyon alacsony a tesztoszteron szintem, voltam több andrológus, endokrinológusnál, a vége az, hogy felírtak tesztoszteron-gélt, de attól teljesen másképp érzem magam, az orvos szerint túlérzékeny vagyok rá bármilyen formában. Erre mondják, hogy pech...

Tehát nem szedek semmit, ellenben már mindenféle bajom van, és ami a legmeglepőbb, a KÁVÉTÓL érzem magam még a legjobban.

Ahogy nézem az alacsony tesztoszteron szint mellékhatásait, idővel kialakul inzulin-rezisztencia, pajzsmirigybajok, stb...

Lehet, ezekre megoldás a kávé? Arról is írnak mindenfélét, hogy jó a vércukorra, nem jó a vércukorra, egységes véleményt még nem olvastam róla.

Mégis mennyien isszák...

Tudom, normális dokihoz kellene elmennem, de már ott tartok, lehúzhatom magam a klotyón, gyenge vagyok, depressziós, semmi sem működik, munkaerő szempontjából maximum csak irodai munkát végezhetek.



2015. okt. 21. 08:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Az élelmiszerek ezen nem segítenek .A tesztoszteron hormon orvosi növelése nagyban hozzá járul a prosztata rák kialakulásához .
2015. okt. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
88%
Az élelmiszerekkel max annyi az összefüggés, hogy ha sokat eszel, és túlsúlyos vagy, az nagyban hátráltatja a tesztoszteront. Sportolj, vagy végezz fizikai munkát! Minél szikárabb, izmosabb vagy (nem tömegnövelőtől!), annál kevesebb az ösztrogén, s annál magasabb a tesztoszteronszint.
2015. okt. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!