Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem akar nőni az arcször...

Miért nem akar nőni az arcszörzetem? 15f Többi lent!?

Figyelt kérdés
Először mikor borotváltam nagy volt picit lehetett látni de csak pelyhes volt.Aztán leborotváltam és nem nőtt olyanra vissza de azért sűrűsödött erősödött meg fekete lett a szőrzet bár nem mindenhol.Jó ideje borotválom és nagyon minimális a változás még nem is lehet látni de picit szúrós. Tudom fiatal vagyok de van olyan osztálytársam akinek szakálla van. Miért nem nő meg?
2015. okt. 24. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert 15 éves vagy. Idővel megnő majd, nem mindenki fejlődik ugyanolyan ütemben és nem mindenkinek ugyanannyi a szőrmennyisége, van akinek felnőtt férfiként sincs vikingeket megszégyenítő szakálla.
2015. okt. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenhez idő kell.Ehhez is .
2015. okt. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A probléma hogy 15 évesen férfinak tartod magad pedig még gyerek vagy. Majd ha férfivé válsz szakáll is lesz.
2015. okt. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!